MSI, iş ve üretkenlik pazarına girdi

0

MSI, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen “Başarmaya Kararlı” başlıklı sanal zirvesinde, iş pazarına yüksek performanslı yeni bir ürün ailesiyle girdiğini duyurdu. Yeni “İş ve Üretkenlik” serisi, kurumsal ve bireysel müşterileri hedefliyor.

İş odaklı “Summit Serisi”, yeni duyurulan 11. Nesil Intel işlemcisi ile kullanıcı üretkenliğini destekliyor ve COVID-19 nedeni ile tırmanışa geçen uzaktan çalışma trendine mükemmel uyum sağlıyor. Zirvenin sunuculuğunu yapan MSI Notebook Global Satış & Pazarlama Direktörü Derek Chen, etkinliği “2020 birçok meydan okuma ile başladı fakat aynı zamanda yeni fırsatlar da getirdi. Bugün, değişen iş ortamlarımızdaki ihtiyaçlarımıza uyum sağlayacak yüksek performanslı, iş ve üretkenlik odaklı ilk laptoplarımızı tanıtmaktan gurur duyuyoruz” cümlesiyle başlattı.

Kısa süre sonra ise Chen, MSI’ın bu ürün gamının 3 yeni serisini tanıttı: “Summit,” “Prestige,” ve “Modern” serileri 11. Nesil Intel işlemcilerin gücü ile donatılan bu laptoplar hem kurumsal müşteriler, hem de geniş kapsamlı kullanım hedefleyen bireysel kullanıcılar için yüksek performans, üretkenlik ve verimliliği bir arada sunuyor. Yeni Summit serisi, yeni kategorilerde MSI’ın süregelen mükemmellik arayışının birer ürünü. “Zirve” anlamına gelen “Summit” terimi, liderlerin bir araya gelmesini, en üst seviyede kararlılık ve yeteneği sembolize ediyor. Görsel profili, minimalist ve modern tasarım felsefesini takip ediyor ve günümüz profesyonellerinin benzersiz görsel zevkine hitap ediyor.

Etkinliğin sonunda gelen sürpriz ise yakında çıkacak olan MSI Summit E13 Flip oldu. 360 derece katlanabilen ekranı ile tablet konforundaki bu laptop, birçok kullanım şeklini destekliyor.

Cevap bırakın