Motorola Moto G100 sızdırıldı: İşte tasarım!

0

Telefonların tanıtılmadan önce sızdırılması artık şaşırtan bir durum değil. Yine geçen ay bir Geekbench testinde ortaya çıkan Moto G100 bu sefer basın görselleriyle sızdırıldı. Telefonun genel anlamda bakıldığında yeniden tasarlanmış Motorola Edge S serisi olabileceği söyleniyor. Zaten şirket bu noktada da iddiasını ortaya koymuş oluyor.

Moto G100 yeniden tasarlanmış bir Edge S gibi duruyor

Telefonun ise daha önce de olduğu gibi bazı özellikleri belli oldu. G100 modelinin klasik bir tasarımı bulunuyor ve arkada bizleri dörtlü bir kamera kurulumu karşılıyor Ön tarafta ikili kameraya ev sahipliği yapan bu telefonan ana kamerasının ise 64 Megapiksel olduğu aktarılıyor.

Motorola Moto G100-00

Önde yer alan iki kamerada ise 16 Megapiksel kamera ve 2 Megapiksel derinlik sensöre bizleri karşılıyor. Ekran tarafında ise 6.7 inç LCD ve Full HD Plus çözünürlük bekleniyor.

Telefonun basın görsellerine bakıldığında Edge S’e göre daha farklı renklerle ve bazı artırılmış özelliklerle tanıtılması bekleniyor. Bu model için henüz bir etkinlik tarihi ya da başka bir detay bulunmuyor ancak 400 ila 500 euro gibi bir fiyata satışa çıkması bekleniyor.

Motorola Moto G100-00

Cevap bırakın