Moto Z² Play Türkiye lansmanı gerçekleştirildi

0

Bir Lenovo markası olan Motorola’nın en yeni akıllı telefon modeli Moto Z² Play’in Türkiye pazarına özel lansmanı gerçekleştirildi. Basının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte MediaTrend yazarları, cihazları yakından deneyimledi. Şık ve zarif tasarımı ile iddialı olan Android işletim sistemli akıllı telefonun fiyat etiketi paylaşıldı, ayrıca Lenovo Türkiye’den önemli isimler, sektöre dair önemli açıklamalarda bulundular.

Modelin lansmanında akıllı telefon pazarında emin adımlarla ilerlediklerini belirten Lenovo Türkiye Akıllı Telefon Birimi Ülke Lideri Anton Obzhelian sözlerine şu şekilde devam etti: “Akıllı telefon kategorisinde başarılı adımlarla ilerlemeye ve sektöre yön veren ürünlerimizle tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. 2017’nin ilk yarıyıl IDC sonuçlarına baktığımızda 2016 senesinin aynı dönemine oranla pazar payımızı %144 oranında arttırdık. GFK sonuçlarına baktığımızda ise açık pazarda 3.lüğümüzü devam ettiriyoruz. Kategoriye öncülük eden ve farklı segmentlere hitap eden ürünlerimizle beraber önümüzdeki dönemde de başarılı sonuçlar elde etmeye devam edeceğiz”.

Daha ince, daha iddialı!

Moto Z Play’in geliştirilmiş son versiyonu Moto Z² Play artık daha ince, daha şık, daha hızlı ve daha önce hiçbir telefonda görmediğiniz birçok özellikle geliyor.

Moto Z² Play 5.5″ full HD Super AMOLED ekran, şık tasarım detayları, 30 saate kadar pil ömrü ve 2.2 GHz işlemcisi ile dikkat çekiyor. 15 dakikalık şarjla 8 saat pil ömrü sunuyor. Moto Z² Play’in tavsiye edilen son kullanıcı fiyatının 2299 TL olacağı kaydediliyor.

Cevap bırakın