Moto E5 Plus ve Moto Z3 Play göründü

0

Android işletim sistemine sahip Moto E5 Plus ve Moto Z3 Play modelleri ortaya çıktı. İşte detaylar…

Lenovo’nun yeni akıllı telefon modelleri Moto E5 Plus ve Moto Z3 Play, Çin’deki sertifikasyon kayıtlarında ortaya çıktı. Her iki Android işletim sistemli akıllı telefonun da fiyat-performans anlamında iddialı olması bekleniyor. İşte detaylar… 

Moto E5 Plus ve Moto Z3 Play, Çin’de göründü. TENAA kayıtlarında tespit edilen modeller, Lenovo’nun sonraki iddialı fiyat-performans modelleri arasına dahil olacak.

Kısa süre içerisinde Çin’de lanse edilmesi beklenen akıllı telefonlardan Moto Z3 Play, Snapdragon 660 işlemci, 3000 mAh pil, 4GB + 64 GB ve 6 GB + 128 GB seçenekleri ile sunulacak.

Moto E5 Plus ise pil kapasitesi ile dikkat çekiyor. Cihazın 5000 mAh pille geleceği anlaşılıyor. Diğer öne çıkan özellikleri arasında ise 3 GB/ 32 GB, 4 GB/ 128 GB ve 6 GB/ 128 GB şeklinde üç farklı versiyon ile sekiz çekirdekli 1.4 GHz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon işlemci öne çıkıyor.

Diğer yandan akıllı telefonların Çin pazarındaki modelleri ile diğer ülkelerdekiler arasında donanımsal açıdan bazı farklılıklar olacağı kaydediliyor. Çin pazarında daha düşük fiyatlar için özelliklerin bir nebze ‘kısılarak’ sunulacağı anlaşılıyor.
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar açısından Çin, küresel ölçekteki en büyük ve en hareketli pazar durumunda.

Cevap bırakın