Mortal Kombat 11 üç oyunculu sisteme geçiyor: Team Raids

0

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen dövüş oyunu Mortal Kombat 11, geçtiğimiz nisan ayında piyasaya sürülmüştü. Seri tarihi adına ilk kez üçlü bir dövüş sistemi hazırlayan geliştirici firma, bu sistem hakkında ilk kez detaylı bir şekilde konuştu.

mortal kombat 11

Mortal Kombat 11 Team Raids ile neler sunuyor?

3 oyuncunun birbirini korumasına dayalı olan Team Raids, kişisel savaşların takımsal bir oynanışa dönüşmesine olanak sağlıyor. Her oyuncu, kendisine özel olarak hazırlanan bireysel dövüşlerde yer alacak ve çeşitli zorluklara göğüs gerecek.

Bunun dışında dövüşlerde belirli güçlendirmeler var olacak. Bu güçlendirmeler, kişisel ve takımsal güçlendirmeler olarak ikiye ayrılıyor. Kişisel güçlendirmeler, dövüşlerin sonunda ortaya çıkan en güçlü savaşçıya daha çok hasar verilmesini sağlayacak.

Mortal Kombat 11 Team Raids

Bir oyuncunun başarısızlığı, diğer 2 kişinin kaderini etkileyecek. Bu sebepten ötürü Team Raids modu bir takım dayanışması gerektiriyor. Her başarısızlık, takımın kendi amacına ulaşmasında büyük bir engel teşkil edecek. Peki, karakter varyasyonları hakkında yenilik var mı?

Yeni oyun seçeneğinin getirdiği bir diğer özellik ise karakterlerin sadece bu moda özel üçüncü bir dövüş tarzına sahip olması. Oyunun taze kalmasına yardımcı olan Team Raids, bütün dövüşçülere yeni saldırı kombinasyonları ekledi.

Aşağıda Mortal Kombat 11 Team Raids konulu bir yayın yer alıyor. Dilerseniz daha fazla bilgi almak için bu videoyu izleyebilirsiniz. PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve Google Stadia için geliştirilen yapım, güncellemeye almaya devam edecek. İyi seyirler.

Cevap bırakın