Monster Hunter: World’ün çıkış tarihi açıklandı

0

Oyun yayıncısı Capcom, Monster Hunter: World’ün PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında 26 Ocak 2018’de çıkacağını duyurdu. PC çıkışı daha sonraki bir tarihte duyurulacak.

Capcom ayrıca oyunun standart versiyonu için bonuslar ile yeni duyurulan dijital deluxe ve fiziksel koleksiyon sürümü için ön siparişlere başlayacak. Ek olarak, yeni bir dünya keşfederken Araştırma Komisyonu’nun operasyonlarının üssünü oluşturan Astera’ya göz atabilecekleri ve yeni canavarları tanıyacakları bir fragman ile görseller de yayınladı.

TGS fragmanı, korkutucu canavar Nergigante’den uzayan dili ile kertenkeleye benzeyen Pukei-Pukei’ye kadar oyundaki vahşi ve ilginç yaratıkları gösteriyor. Güzel ama tehlikeli Coral Highlands bölümü de açıldı-muhteşem manzaraya bakmak için uzun süre etrafta durmayın yoksa canavar yemi olabilirsiniz!

Oyuncular, Glider Mantle dahil olmak üzere oyun içindeki fantastik bölgelerde gezinmek için bir çok zırha sahip olacak. Bunu, fragmanda gösterildiği gibi zıpladığınızda havada kalma sürenizi arttırmak için kullanabilir, bazı bölgelerde yüksek bir zemine hızla erişmek için rüzgardan yararlanabilirsiniz.

Fiziksel koleksiyon sürümünde, bir fiziksel oyun, Deluxe Kit belgesi ( Samurai Set skin, üç mimik, iki sticker set ve ekstra bir yüz boyası ile hunter için saç stili içerir) bir art book, yüksek kalite bir flagship monster bulunuyor.

Cevap bırakın