Monster Hunter: World, PS4 ve Xbox One için satışta

0

Monster Hunter: World, PlayStation4 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox One için yayınlandı; 40 milyondan fazla satmış olan aksiyon RYO serisi ilk kez tüm dünyada aynı anda sunuluyor. Öte yandan oyunun PC versiyonu 2018 sonbaharında yayınlanacak.

Monster Hunter: World’de oyuncular birbirinden büyük yaratıklara karşı canlı ekosistemler içerisinde mücadele verecek, ister tek başlarına, ister çevrimiçi işbirliği ile toplam dört kişiye kadar birlikte oynayabilecek ve seride ilk kez oyuna istedikleri an, görevlerin ortasında bile katılabilecekler.

Monster Hunter: World’de kadim ejderhaların on yılda bir denizden Yeni Dünya ismiyle bilinen karaya doğru yaptıkları ve eskilerin Kadim Geçiş ismini verdikleri göçe tanık olacaksınız. Lonca Araştırma Komisyonu’nun (GRC) bir üyesi olan oyuncular bu devasa ve gizemli kara parçasına gidecek ve bu mucizevi olayın ardındaki sırları ortaya çıkarmaya başlayacaklar.

Serinin ünlü yeteneğe bağlı ilerleme sistemi ve kapsamlı zanaat sistemleri oyunun özünü oluşturuyor. Serinin bugüne kadarki en erişilebilir ve kesintisiz oynanış deneyimini sunacak olan oyunda oyuncular besin zincirinin git gide zorlaşan, birbirinden tehlikeli yaratıklarına karşı mücadele verecek ve ölen düşmanlarının yeteneklerine dayanan daha güçlü silah ve zırhlar yaratmak için malzemeler toplayacaklar. Arazi ve buralarda yaşayan canlılar avlar sırasında büyük rol oynayacak, oyuncular çevreyi ve vahşi yaşamı avantaj sağlamak için kullanmaya çalışacaklar.

Cevap bırakın