Monday Motorbikes’tan çarpıcı iki yeni elektrikli motosiklet

0

Monday Motorbikes, elektrikli motosiklet pazarına iki yeni model daha ekledi: Gateway ve Gateway Booster…

Elektrikli motosikletler, geleceğin öne çıkan kişisel araçlarından. Bu alandaki inovasyonun, daha çevreci bir yaklaşıma sağlayacağı katkı da yadsınamaz düzeyde kıymetli. Konunun yeni üreticilerinden Monday Motorbikes ise bu kapsamda geliştirdiği iki yeni modeli Gateway ve Gateway Booster‘ı duyurdu…

Pedal mekanizmasıyla bir elektrikli bisiklet olarak da çalışabilen Gateway, kalın lastikler üzerine kurulu. Bafang tarafından geliştirilen 500W motora sahip ve 51 km/s hıza ulaşabilen model, 624 Wh pil paketiyle 51 km menzil getirmekte. Bu modelin fiyat etiketi ise 2.399 dolar.

Pedal mekanizması bulunmayan Gateway Booster ise tam olarak bir elektrikli motosiklet modeli. Neredeyse Gateway modeliyle aynı tasarımı ve geniş lastikleri paylaşan model, 1.2 kW üniteyle 56 km/s hıza erişebiliyor. 840 Wh pil paketine sahip olan Gateway Booster, edinilen bilgiye göre tek şarjla 51 km yol katedebiliyor.

Her iki modeli de disk fren sistemleri ve özel süspansiyon ile taçlandıran Monday Motorbikes, araçlarda gece kullanımına yönelik güçlü aydınlatma sistemlerini de ihmal etmiyor.

Firma, Gateway Booster model modelini 3.499 dolardan satışa sundu.

Ürettiği modelleri çok sayıda farklı renk seçeneğiyle ve kamuflajla süsleyen Monday Motorbikes, büyük ilgi görmeyi başarıyor. Söz konusu modeller 22 Kasım tarihinde Indiegogo üzerinden satışa çıkarıldı.

Cevap bırakın