MLS maçları 10 yıl boyunca Apple TV uygulamasından izleyebilecek

0

Spor tarihinde bir ilk olarak, taraftarlar yerel yayın kesintileri veya kısıtlamalar yaşamadan tüm MLS maçlarını Apple TV uygulamasından izleyebilecek.

Apple ve Major League Soccer (MLS), 2023’ten itibaren tüm canlı MLS maçlarının yalnızca Apple TV uygulamasından izlenebileceğini duyurdu. Büyük bir profesyonel spor ligi için tarihi bir ilki temsil eden bu iş ortaklığı sayesinde, dünyanın her yerindeki taraftarlar tüm MLS ve Leagues Cup1 maçlarının yanı sıra belirli MLS NEXT Pro ve MLS NEXT maçlarını yerel yayın kesintileri olmadan veya geleneksel ücretli TV paketlerine gerek kalmadan tek bir yerden izleyebilecek.

2023’ün başından 2032’ye kadar taraftarlar tüm canlı MLS maçlarını yalnızca Apple TV uygulaması üzerinden sunulan yeni MLS internet yayını servisine abone olarak takip edebilecek. Bu servis, tüm maç içeriklerinin yanı sıra taraftarlara haftada bir canlı yayınlanan yeni bir maç özetleri programı da sunacak. Böylece taraftarlar heyecan verici gollerin veya kurtarışların birini bile kaçırmayacak ve maç tekrarlarına, maçların önemli anlarına, analizlere ve diğer orijinal programlara erişim sağlayabilecek. İster canlı olarak ister kayıttan izlenebilecek MLS içeriklerinde, taraftarların desteklediği oyuncular ve kulüplerle ilgili ayrıntılı perde arkası görüntülere yer verilecek. Apple TV+ aboneleri, en büyük karşılaşmalardan bazıları dahil MLS ve Leagues Cup maçlarının büyük bir bölümünü ek ücret ödemeden izleyebilecek. Sınırlı sayıda maç ise ücretsiz olarak sunulacak. Taraftarlara ekstra bir avantaj olarak MLS sezonluk kombine bilet paketleri kapsamında yeni MLS internetten yayın servisine erişim olanağı da sunuluyor.

Apple TV uygulamasındaki canlı ve kayıttan izlenebilen MLS içerikleri, uygulamanın kullanılabildiği tüm aygıtlarda internet erişimi olan herkese sunulacak. Bu aygıtlar arasında iPhone, iPad, Mac, Apple TV 4K ve Apple TV HD’nin yanı sıra Samsung, LG, Panasonic, Sony, TCL, VIZIO ve diğer akıllı televizyonlar, Amazon Fire TV ve Roku aygıtları, PlayStation ve Xbox oyun konsolları, Google TV’li Chromecast ve Comcast Xfinity bulunuyor. Taraftarlar yayınları tv.apple.com sayfasından da izleyebilecek.

Cevap bırakın