MIUI 12 ekran görüntüleri ortaya çıktı

0

Xiaomi bir yandan yeni modelleri üzerinde çalışırken, diğer yandan da yeni arayüzü ile ilgili geliştirmelerini sürdürüyor. MIUI 12 için çalışmaların başladığını daha önce açıklayan şirketin yaptığı çalışmaların bir kısmı sızdırıldı. MIUI 12 ekran görüntüleri ile birlikte tasarıma dair bazı merak edilen sorular yanıt bulmuş oldu.

MIUI 12 ekran görüntüleri sızdırıldı

Xiaomi kullanıcıları Eylül 2019‘da MIUI 11 sürümü ile kavuşmuştu. Aradan geçen sürenin ardından şimdi sıra MIUI 12’ye geldi. Ortaya çıkan görsellerle birlikte MIUI 12’nin bazı özellikleri de kendini göstermişti oldu. Tabii bu özelliklerin şu sıralar geliştirme aşamasında olduğunu ve son kullanıcıya ulaşıp ulaşmayacağının belirsiz olduğunu belirtelim.

Ortaya çıkan görüntülerden biri gezinti çubuğunda yapılan değişiklikleri gösteriyor. Burada Xiaomi‘nin güncel bir animasyon tarzı benimseyeyeceğini söyleyebiliriz. Yeni güncellemeyle birlikte çoklu görev menüsü de değişecek gibi duruyor. Burada da yeni bir animasyon karşımıza çıkabilir. Bu animasyonlara buradan göz atabilirsiniz.

MIUI 11 ile Xiaomi kullanıcıları karanlık mod kavuşmuştu. Ancak, MIUI 12 ile birlikte burada da bir iyileştirme yapılacak gibi duruyor. Ortaya çıkan görsel de bu yönde.

Bildirimlerde de tasarım değişikliği kullanıcıları bekliyor olarak. Xiaomi’nin bu konuda yaptığı çalışmalar da ekran görüntülerinde ortaya çıktı.

Cevap bırakın