Misfit Vapor X duyuruldu

0

Akıllı saat dünyasındaki en yeni ve en iddialı alternatiflerden biri olmaya aday Misfit Vapor X tanıtıldı. İşte cihazın öne çıkan özellikleri…

Akıllı saat dendiğinde akla ilk gelen markalardan bir olan Misfit’in yeni modeli duyuruldu. Misfit Vapor X model ismiyle lanse edilen akıllı saatin mütevazı fiyat etiketi ve iddialı özellikleri dikkat çekti.

Google’ın Wear OS önyüklü halde sunulan akıllı saat, aynı zamanda AMOLED ekranı ve Snapdragon Wear 3100 işlemcisiyle yetenekleri hakkında sarsıcı işaretler vermeyi ihmal etmiyor. Yuvarlak tasarımlı modelde 1.19 inçlik ekranda 328ppi piksel yoğunluğu ile daha canlı ve net görüntüler vadediliyor.

42mm çapa sahip modelde ön plandaki diğer teknik özellikler ise 4 GB dahili depolam alanı, Wi-Fi, Bluetooth, GPS ve NFC şeklinde. Ayrıca Android 4.4 ya da iOS 10 ve üzeri işletim sistemi versiyonu kullanan tüm akıllı telefonlarla eşleştirilebilir durumda. Spor uygulamaları, vb. için eski bir Android versiyonu olan 4.4’ten itibaren tüm modellere destek sağlanması güzel bir ekstra.

Cihazda tasarıma bakıldığında gövdenin alüminyum alaşımından yapıldığı görülüyor. Akıllı saatin en hafif ve ergonomik Misfit giyilebilir teknoloji modeli olduğu kaydediliyor. Ek olarak kayışlarının da daha fazla konfor ve rahatlık için nefes alabilen geçirgen yapıda üretildiği bilgileri paylaşılıyor. Misfit Vapor X fiyatı ve Türkiye pazarındak konumlandırma hakkında ise henüz net bilgiler bulunmuyor.

Cevap bırakın