Minecraft: Story Mode – Season Two’dan fragman var!

0

11 Temmuz 2017’de PS4 ve diğer platformlarda çıkışını gerçekleştirecek olan Minecraft: Story Mode – Season Two’dan, yapıma dair bolca fikir içeren yeni bir tanıtım videosu geldi. İşte detaylar…

Minecraft, şüphesiz tüm zamanların en trend video oyunları arasında. Bu ikon halini almış yapıma dair son dönemin dikkat çeken gelişmelerinden biri ise yeni hikaye moduyla ilgiliydi. Minecraft: Story Mode – Season Two adıyla gelen oyunla ilgili önemli fikirler veren yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Haberin devamında ilgili videoyu görebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Jesse ön planda

Geliştiricisi Telltale Games tarafından paylaşılan videoda serinin ilk bölümünden tanıyacağız ana karakter Jesse’nin yanı sıra yine yeni oyunun birbirinden ilgi çekici yeni karakterleri de sıklıkla boy gösteriyor.

Minecraft: Story Mode – Season Two, öncülü olan ilk oyundan farklı olarak beş bölümlü yeni bir macera vaat edecek. Dolayısıyla ilk yapımı görmeyenler de söz konusu yapımı yabancılık çekmeden oynayabilecek.

Öte yandan Minecraft: Story Mode – Season Two’da yeni bir multimedya özelliği de olacak. Kısa süre sonra oyun severlerle bululacak olan Minecraft: Story Mode – Season Two’nun küresel ölçekte yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri paylaşmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın