Midnight Fog Apple Watch Series 3 ile tanışın

0

Apple’ın akıllı saatleriyle tüm dünyada yoğun ilgi gördüğü biliniyor. Şirketin her geçen mali dönemde, ağırlıklı olarak daha fazla gelir ettiği ürün grubunun ilginç şekillerde genişlemesine de tanıklık edilebiliyor. İşte bu noktadaki son gelişme Nike temalı ve LTE destekli yeni bir versiyon olan Midnight Fog Apple Watch Series 3.

Sınırlı sayıda üretilen Midnight Fog Apple Watch Series 3, Nike’ın yakında satışa sunulacağı bildirilen Air VaporMax spor ayakkabıları için özel olarak tasarlandığı belirtiliyor. Sınırlı sayıda üretilen Midnight Fog Apple Watch Series 3, bir nevi koleksiyonerlere hitap ediyor.

Öte yandan Nike ile Apple arasındaki dirsek temasının hızla devam ettiğini de belirtmek gerekiyor. Bu yılın ilk aylarında VaporMax Flyknit adlı spor ayakkabıları için Day to Night Apple Watch adında bir seri daha satışa sunulmuştu. Midnight Fog Apple Watch Series 3, bu açıdan ikinci özel koleksiyon akıllı saat modeli oldu.

Midnight Fog Apple Watch Series 3, LTE özelliği de dahil olmak üzere orijinal Apple Watch Series 3 modellerinden farklı değil. Yalnızca bazı ekstra saat temaları ve Nike+ Run Club antrenman uygulaması önyüklü geliyor. Tasarım açısınan bakıldığında ise yeni Apple watch modeli, Nike’ın Air VaporMax’ini andıran kayışıyla dikkat çekiyor.

Cevap bırakın