Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiMicrosoft 4 Eylül’de yeni cihazlarını tanıtacak

  Microsoft 4 Eylül’de yeni cihazlarını tanıtacak

  a74441ff3200b606829b55ddc6e9da33

  Microsoft, 4 Eylül 2015 tarihinde Windows 10 yüklü yeni cihaz tanıtımları gerçekleştirecek. Resmi açıklama, Microsoft’un önde gelen isimlerinden Nick Parker’ın açıklamasına dayanıyor.

  Windows 10 önyüklü haldeki yeni cihazların tanıtımı için belirtilen tarih ise Almanya’da düzenlenecek IFA 2015 fuarına işaret ediyor. Şirketin yeni modelleri, Dünyanın CES ile birlikte en önemli iki teknoloji fuarından biri olan IFA’da kamuoyuyla paylaşılacak. Planlanan etkinlik, 4 Eylül Cuma günü Almanya’daki Messe Fuar Merkezi’nde düzenlenecek IFA 2015 kapsamında CityCube salonunda gerçekleştirilecek. Peki Microsoft neler tanıtacak?

  RedmondCampusMicrosoftSign

  Windows 10 yüklü çok sayıda yeni cihazın tanıtılacağı belirtebilmek mümkün. Akıllı telefonların yanı sıra tabletler, 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar, oyun cihazları ve all-in-one olarak da bilinen hepsi bir arada bilgisayarlar görücüye çıkacak. Windows 10 deneyiminin daha fazla cihazda ‘herhangi bir yükleme işlemine gereksinim bırakılmaksızın’ sunulmasının hedeflendiği yeni modeller arasında belki de en çok merak edilenlerin başında akıllı telefonlar geliyor.

  Microsoft’un yeni Lumia akıllı telefonları hakkında uzun süredir devam eden spekülasyonların sona ereceği lansmanlarda iki yeni üst sınıf akıllı telefon modelinin gelmesi bekleniyor. Lumia 940 ve Lumia 940 XL model ismine sahip cihazların yanı sıra büyük olasılıkla başka akıllı telefon modelleri de tanıtılacak.

  Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN