Michael Kors Runway Smartwatch’a yeni Android özellikleri

0

Moda markası Michael Kors, model Andreea Diaconu’nun kampanya yüzü olduğu Access Runway Smartwatch modeline, Android işletim sistemi ile birlikte yeni teknik özelliklerle buluşturuyor. İşte detaylar…

Akıllı saatler son yıllarda çok moda! Apple, Samsung, LG gibi üreticilerin modelleri gündemdem düşmezken moda şirketlerinin konuya dikkat çekici yönelimi de ilginç bir sentez meydana getiriyor. Moda ve teknolojinin buluştuğu modeller, sofistike tasarımlarıyla öne çıkarken ağırlıklı olarak Google tarafından geliştirilen yazılımlarla geliyorlar.

Bu noktada moda severlerin favori giyilebilir teknoloji markalarından biri de Michael Kors ve şirketin en favori modellerinden Access Runway Smartwatch’ın işletim sistemi güncellemesi aldığı duyuruldu. Zira markanın sevilen Runway Smartwatch tasarımına sadık kalarak geliştirilen teknik özellikler Wear OS by Google tarafından desteklenirken; söz konusu akıllı saat, giyilebilir teknolojideki en yeni gelişmeleri de gözler önüne seriyor. Üstelik oldukça şık bir şekilde…

Daha kişisel…

Modelin daha kullanıcı dostu hale getirilen yeni arayüz tasarımı, oldukça iyi bir kişiselleştirme deneyimi yaşatırken, arayüz seçenekleri de sunuyor.

Google Pay desteği geldi

Yeni özellikler arasında kalp atış hızı takibi ve Google Pay ile hızlı mobil ödeme fonksiyonu da yer alıyor. Bunlara ek olarak, kullanıcılar Spotify gibi birçok uygulamayı kullanmaya da devam edebilecekler.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın