Metal Gear Survive’ın çıkış tarihi açıklandı!

0

Konami Digital Entertainment B.V., Metal Gear Survive’ın 22 Şubat 2018’de Avrupa’da PlayStation 4, Xbox One ve PC’de çıkacağını duyurdu. İşte detaylar…

Beklenen haber geldi! Yeni Metal Gear oyunu ‘Survive’ için çıkış tarihi açıklandı. Yapım, Şubat ayının sonuna doğru tüm önemli platformlarda, oyun meraklılarıyla buluşmaya başlayacak.

Ayrıca Metal Gear Survive için ön sipariş kampanyasının detayları doğrulandı. Buna göre oyunu önceden sipariş edenlere, yalnızca ön siparişle birlikte sunulan çeşitli ekstra bonus içeriğine sahip özel geliştirilmiş bir Survival Bonus Paketi verilecek:

  • 4 altın kaplama silah: Bat, Sledgehammer, Survival Machete ve Survival Spear
  • 4 metal renkli boyunbağı: Yeşil, Mavi, Pembe ve Gümüş
  • 2 mimik: “Thumbs Up” ve “Happy”
  • Mother Base tabelası
  • “BOXMAN [THE ORANGE]” aksesuarı
  • “Kabuki” yüz boyası

Ve ilginç detaylar…

Metal Gear Survive, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’un sonundan başlıyor. Oyuncular bir solucan deliğinden çekiliyor ve kendilerini hayatta kalmaları ve evlerine dönmeleri için biyolojik tehditler ve düşmanlarla dolu tehlikeli bir dünyada buluyorlar.

Sadece ölümcül yaratıklarla mücadele etmekle kalmayıp, aynı zamanda hayatta kalmak için yiyecek, su ve diğer kaynaklar için çevreyi keşfedip araştıracaklar. Toplanan malzemeler, ekin büyütme ve hayvan yetiştirme imkanlarının eklenebileceği bir kamp yaratmanın yanı sıra silahlar binalar ve diğer yararlı eşyalar yapmak için kullanılabilir. Walker Gears ve Fulton balonları gibi tanıdık silahlara ek olarak yaratıklar ve ölümcül ortamlarla mücadele etmek için yeni silahlar tanıtılacak.

    MediaMarkt GameZone‘la tanıştınız mı? Sürpriz detaylar için buraya tıklayabilirsiniz…

Cevap bırakın