Metal Gear Solid 5 PS Plus ile Ekim’de ücretsiz

0

Oyun endüstrisindeki en önemli yapımlarından biri olan Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, Ekim ayı içerisinde PS Plus sahiplerine ücretsiz. İşte flaş gelişmenin detayları…

Sony PlayStation 4 kullanıcıları için harika bir haber! Özellikle FIFA 18’in çıkışıyla birlikte iyiden iyiye ‘olmazsa olmaz’ noktasına gelen PS Plus, Ekim ayında Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain adlı iddialı yapımı ücretsiz olarak sunuyor.

PS4 sahibi olup, aynı zamanda PS Plus aboneliğiniz varsa oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain haricinde PS Plus’la birlikte gelecek diğer oyunlar arasında bir diğer tanınmış yapım The Dark Descent hem de A Machine for Pigs’i içeren Amnesia: Collection da var. Dolayısıyla Ekim’de PS Plus’ta şölen var.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, Sony’nin son yıllardaki en büyük sürprizlerinden, çünkü PS Plus sahiplerine her ay sunulan oyunlar arasında bu denli popüler bir yapımın ücretsiz olarak sunuluşuna çok az tanıklık ediliyor. G

Hideo Kojima’nın Konami’den tamamen ayrılmasından önceki son oyunu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, yayınladığı tarihlerde dünya genelinde büyük ilgiyle karşılanmıştı.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın