Meizu 18 serisi için özellikler belli oldu

0

Meizu markasının yeni akıllı telefon serisi olarak tanıtılacak 18 serisi için bazı özellikler belli oldu. Meizu 18 ve 18 Pro modellerinde beklenenin üzerinde özellikler yer alacak. Örneğin ekran tarafında 120 Hz ekran yenileme hızı ve işlemci tarafında telefonda Qualcomm’un Snapdragon 888 işlemcisi yerini alacak.

Meizu 18 ve 18 Pro özellikleri

Akıllı telefon tarafında ülkemizde aktif olarak bulunmayan Meizu’nun yeni amiral gemisi modelleri yakında tanıtmayı planlıyor. Telefon serisi tanıtılmadan önce bazı özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Daha önce de bazı sızıntılarla birlikte adını duyduğumuz Meizu 18 ikilisinin, önemli özellikleri karşımıza çıktı. Öncelikle her iki modelde de Samsung’un E4 OLED ekran ile karşımıza çıkması oldukça olası.  Telefonların Full HD Plus ve 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacağı bildiriliyor.

Meizu 18 ve 18 Pro-00

Meizu 18 modelinde 4.000 mAh bataryaya 30W hızlı şarj desteği sağlanacak. Buna ek olarak 18 Pro modelinde 4.500 mAh bataryaya 40W hızlı şarj desteği sunulacak. Telefonların standartın altında batarya kapasitesi sunduğu ise gözlerden kaçmıyor.

Telefonların fiyatı için ortaya çıkan bilgilerde Meizu 17 modeli ile aynı olacağı belirtiliyor. Kutu içeriği güncellemesinin Meizu tarafına da geldiğini biliyoruz. Bu sebeple tıpkı Apple, Samsung ve Xiaomi gibi markalarda olduğu gibi telefonun kutusundan bir şarj adaptörü çıkmayacak.

Cevap bırakın