Meizu 17 yeni detaylar ile ortaya çıktı!

0

Geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi modeli 16s‘i tanıtan Meizu, görünüşe göre yeni modeller üzerinde çalışmaya başlamış. Şirketin Çin’de düzenlediği etkinlikte gözüken yeni detay, yeni model hakkında bazı işaretler verdi. Meizu 17 modeliyle ilgili ortaya çıkan detaylara hep birlikte göz atalım.

Meizu 17 yeni detaylar ile ortaya çıktı!

Çin’de düzenlenen 5G etkinliğinde, Meizu’nun arka planında bulunan yazılar dikkat çekti. Duvarda bulunan yazı ‘5G ile tanışın, Meizu 17 geliyor!‘ şeklinde bir slogan içeriyor. Bu açıdan baktığımızda yeni modelin 5G desteğine sahip üst segment bir model olacağını söyleyebiliriz.

Meizu 17

Şirketin 16 serisini henüz yeni yeni tanıttığını düşünürsek, yeni modele hala uzak olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu nedenle Meizu 17 modeliyle ilgili sızıntılara uğramak pek mümkün değil.

Ancak gelen iddialar arasında yeni modelin tamamen deliksiz bir yapıya sahip olabileceği söyleniyor. Daha önceden Meizu Zero modelinde de kullanılan bu tasarım şarj portu dahil hiçbir girişi ve çıkışı cihaz üstünde barındırmıyor.

5G teknolojisi hala yoğun bir kullanım alanına sahip olmasa da, markaların bu yönde çalışmalarını başlattığı biliniyor. Pek çok marka 5G destekli yeni telefonların üzerinde çalışmaya ve duyurusunu yapmaya başladı.

Cevap bırakın