Meizu 17, 30W hızlı şarj teknolojisi ile gelecek

0

Akıllı telefonlar resmi olarak tanıtılmadan önce, hakkında birçok sızıntı çıkabiliyor. Böylelikle telefonların ekranlarından bataryasına neredeyse tüm özelliklerini öğrenmiş oluyoruz. Meizu 17 de bu telefonlardan biri. Hakkında uzun süredir sızıntıların çıktığı telefonun bataryasına dair bilgiler bu kez resmi olarak açıklandı. Meizu, Çin’in ünlü sosyal medya platformu Weibo üzerinden yaptığı bir paylaşımla “Meizu 17 30W hızlı şarj ile gelecek” dedi.

Meizu 17 için 30W hızlı şarj duyurusu yapıldı

Meizu’nun tescilli mCharge teknolojisi Meizu 17 modelinde karşımıza çıkacak. Ayrıca yapılan duyuruya göre telefonda 4.500 mAh’lik bir batarya kullanılacak. Telefon mCharge teknolojisi ile 30W hızlı şarj desteği sunacak.

Meizu 17 30W hızlı şarj

Daha önce de bu batarya kapasitesi ve hızlı şarj desteği ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmıştı. Yapılan resmi duyuru ile birlikte sızıntılar da doğrulanmış oldu.

Meizu daha önce de telefonun gücünü Qualcomm’un amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 865’ten alacağını açıklamıştı. Ayrıca UFS 3.1 depolama özelliği de yine telefonun önemli kozlarından biri olacak. Beklentiler telefonun arkada dörtlü bir kamera kurulumu ile geleceğini söylüyor. Ekran tarafında ise bizi 90 Hz bir yenileme hızı karşılayacak.

Meizu 17 modeli, 8 Mayıs günü resmi olarak tanıtılacak. Bazıları sızıntı seviyesinde kalan bu özelliklerinin ne kadarının doğru olduğunu da o zaman net bir şekilde göreceğiz.

Cevap bırakın