Meizu 16Xs özellikleri ortaya çıktı!

0

Her segmente uygun iddialı modeller üreten Meizu, 16X modeliyle de orta segmete hitap etmekte. Bununla birlikte 16X modelinin yeni nesil modeli Meizu 16Xs, geçtiğimiz saatlerde TENAA‘da ortaya çıktı. Bazı teknik detayları ve tasarımı belli olan model, orta segmentte ses getirecek gibi gözüküyor.

Meizu 16Xs özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı!

Son zamanlarda 16 serisine ait modellerin duyurusunu yapan Meizu, görünüşe göre orta segment bir modelin tanıtımına hazırlanıyor. Modele ait ortaya çıkan tasarımlar oldukça koyu bir görünüşe sahip olsa da, bazı detayları görmemiz mümkün. Arka kasa tasarımına göz attığımızda modelin üçlü kamera kurulumuna sahip olduğunu görüyoruz. Üçlü kamera kurulumu son zamanlarda orta segment cihazlarda da kullanılmaya başlandı.

Meizu 16Xs

Bununla birlikte arka tarafta herhangi bir parmak izi sensörüne rastlamıyoruz. Bu da ekran içi parmak izi okuyucunun kullanılacağını işaret ediyor. Ortaya çıkan bazı sızıntı ve detaylara göre model Snapdragon 712 işlemciden gücünü alacak. Bu işlemci 6 GB RAM ile desteklenirken, depolama tarafında da 128 GB‘lik bir kapasitenin bulunması bekleniyor. Ekran tarafında ise Full HD+ AMOLED ekranın kullanılması bekleniyor.

Modelle ilgili şu an bilinen bilgiler kısıtlı olsa da, ilerleyen zamanlarda daha çok detayın ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

 

Cevap bırakın