MediaTrend yazarları iftar toplantısıyla bir araya geldi

0

 

MediaTrend yazarları, MediaMarkt yöneticileri ve iletişim ajansından yetkililer iftar toplantısında bir araya geldiler.

MediaTrend’in deneyimli yazarları, MediaMarkt yöneticileri ve iletişim ajansından yetkililer, İstanbul Levent’te düzenlenen iftar toplantısında buluştular.

Etkinlikte MediaTrend Genel Yayın Yönetmeni Cem Kıvırcık’ın yanı sıra yazarlar Bülent Nevres, Aykut Altındağ, Ecevit Bıktım, Nurhan Demirel, Özgür Çetin, Savaş Önemli, Funda Güleç Yalçın, Kaan Arlı, Duygu Sayıner, Melih Bayram Dede, Tolga Cem Küçükyılmaz, Ferhat Verdi ve İlker Karaş hazır bulundu.  

Cem Kıvırcık, Türkiye’de doğan bir marka olan MediaMarkt’ın teknoloji blogu MediaTrend’in büyümesinin tüm hızıyla devam ettiğine işaret ederek, başarılı platformun örnek teşkil ettiğini ve küresele açılmasının hedeflendiği kaydetti.

Renkli bir atmosferde geçen etkinlikte MediaTrend’e her geçen gün artan ilgiye dikkat çekilirken okur sayılarındaki hızlı artışa ilişkin son veriler paylaşıldı.

 MediaTrend’in blogunun yanı sıra hem dijital hem fiziksel olarak hazırlanan dergisi hakkında da son bilgiler aktarıldı. MediaTrend e-dergisinin, iOS ve Android uygulama mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin en büyük e-dergi okuma platformlarından Turkcell Dergilik’te yer almaya başladığı ifade edildi.

  • MediaTrend e-dergisini iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  • MediaTrend e-dergisini Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 Yazar kadrosuna yeni katılan İlker Karaş’ın kısa bir konuşma yaptığı iftar toplantısı, fotoğraf çekimleriyle sona erdi.   

 

Cevap bırakın