MediaTrend Sosyal Medya Ödülleri’nde ‘En İyi Kurumsal Blog’ adayı

0

MediaTrend-anasayfa

Yılın en prestijli organizasyonlarından Altın Örümcek Ödülleri’nde En İyi Kurumsal Blog dalında üçüncü olan MediaTrend, İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Sosyal Medya Ödülleri’nde ‘En İyi Kurumsal Blog’ dalında aday gösterildi.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında bu yıl yedincisi organize edilen Sosyal Medya Ödülleri’nde halktan ve ajanslardan alınan öneriler sonucunda sosyal medyanın enleri belirlenecek.

MediaTrend’e oy verebilirsiniz

http://sosyalmedyaodulleri.com/ sitesindeki oylama, 27 Kasım 2016’ya kadar devam ederken oy verme işlemine Facebook ve/veya Twitter hesabı olan herkes katılabilecek. Web sitesine giriş yapıldıktan sonra ‘Oy Ver’ sekmesi tıklanıyor ve sosyal medya hesapları üzerinden devam edilerek 27 kategoride oy kullanılabiliyor.

MediaTrend’e oy vermek isteyenler için ‘Kurumsal Blog’ kategorisi, sayfanın girişinde 7. sırada yer alıyor.

ekran_resmi_2016-11-05_15_56_24

Ödüller 3 Aralık’ta sahiplerini buluyor

Sosyal Medya Ödülleri’nin aday önerme süreci 17-26 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleşti, alınan önerilerle belirlenen adaylar için halk oylaması 1 Kasım’da başladı. 27 Kasım’da sona erecek oylamanın ardından Oylama sonuçları ise 2-3 Aralık’ta gerçekleşecek olan 9. Bilişim Teknolojileri Zirvesi bitiminde, 3 Aralık 2016 akşamı Sosyal Medya Ödül Töreni ile açıklanacak ve ödüller İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi’inde sahiplerine verilecek.

Cevap bırakın