Mediatrend Nisan sayısı çıktı!

0

Mediatrend yazarları tarafından hazırlanan ücretsiz teknoloji yaşam dergisi Mediatrend Nisan sayısı indirilebilir durumda. Bu ay hangi konular var?

Teknoloji tutkunlarının, teknolojiyi hayatının merkezine çekenlerin e-dergisi Mediatrend Nisan sayısı çıktı! Her ay ücretsiz olarak MediaMarkt mağazalarında dağıtılan Mediatrend’in, yine ücretsiz olan e-dergi versiyonunda onlarca yeni makale ve içerik sizleri bekliyor.

100 sayfalık teknolojik yaşam dergisi Mediatrend’i iOS ve Android için aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

iOS cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz…

Android cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz…

MediaTrend Nisan sayısında neler var?

Harika bir nisan ayıyla hep beraber baharın gelişini kutluyoruz. Sizin için hazırladığımız bu özel sayımızda, birbirinden güzel teknolojileri sizlere tanıtırken, yılın en güzel dönemine hazır olmanızı sağlayacak öneriler de sunuyoruz. Peki, Mediatrend’in nisan sayısında sizleri neler bekliyor?

Mediatrend’in sayfalarında sizi ilk olarak aylık seyahat rehberimiz karşılıyor. Bu kez dünyanın en ünlü şehirlerinden biri ve Hollywood filmlerinin makus talihli bölgesi New York’a gidiyoruz.

Eh, onca yeri gezerken fotoğraf ve video çekmeye batarya mı dayanır? O yüzden sizlere telefonunuzun batarya performansını artırmanın yollarını anlatıyoruz.

Sonrasındaysa dergimizin en sevilen bölümlerinden biri olan, Mutfakta Yaşam sizleri karşılayacak. Evinize aniden misafir gelirse ne yapacaksınız? Malum, bahar aylarındayız artık. Her an arkadaşınız, aileniz sizi arayıp, yoldayız diyebilir. İşte böyle bir şey yaşanırsa diye pratik yemek tarifleri hazırladık.

Bu yemekleri yaparken size yardımcı olması amacıyla da sizlere hem mikrodalga, hem de tam boy fırınları öneriyoruz.

Objektif bölümündeyse görüntü kalitesini geliştiren yeni sensörü sizlere tanıtırken, aynasız ve DSLR cihazlar için gelen Gimbal Dji Ronin-S’e de yakından bakıyoruz.

O kadar cihaz tanıttık sizlere. Bu cihazların bir sorunu olduğunda ne yapacaksınız? Ya garanti süresi sona ermişse? İşte bu sorunu kökünden kazımak için uzatılmış garantinin avantajlarını bir bir sıralıyoruz.

Geldik ana konumuz olan ve nisan sayımızın kapağını süsleyen bahar aylarına. Burada ilk olarak Bahar Temizliği ile size evinizde yardımcı olacak ürünlere göz atıyoruz. Sonrasındaysa bahar alerjisi bulunanlara teknolojik çözümler sunuyoruz.

Nisan ile beraber havalar düzeliyor ve dışarı daha çok çıkmaya başlıyoruz. Dışarıda gezerken, arkadaşlarımızla vakit geçirirken arka planda müzik dinlemek harika bir seçenek. Biz de müzik deneyiminizi daha da üst noktaya çekecek bluetooth hoparlörleri listeliyoruz.

Ses ve Görüntü bölümde ise bu ay önce yeni nesil görüntü oranlarını tartışırken, sonrasındaysa evinizi sinema salonuna çevirecek teknolojileri sizlere önerdik.

Sinema salonunu oluşturdunuz. Peki, ne izleyeceksiniz? 2018 yılında Oscar alan filmler bizce harika bir başlangıç noktası olacaktır.

Bilgisayar dünyasındaysa sırasıyla oyuncu monitörleri ve kripto para madencilerinin oyuncularla olan mücadelesi var.

Oyuncularla ilgili bunca şey yazdıktan sonra PUBG’nin oyun dünyasına etkilerini tartışmadan olmaz. Bunun üzerine BBC’nin popüler dizisi Sherlock’un kaderini de ekleyince, dolu dolu bir eğlence dünyası sizleri bekliyor.

O zaman kahvenizi, çayınızı hazırlayın ve bahar aylarının yenilenmiş havasıyla, nisan sayımızın keyfini çıkartın.

Cevap bırakın