MediaMarkt’tan yeni kampanya: Elektronik alışverişinde uzmanına güvenin!

0

MediaMarkt, yeni iletişim kampanyasında elektronik alışverişinde ‘uzmanlık’ konusuna vurgu yapıyor ve “Teknoloji alışverişinde satış öncesi ve satış sonrasında güvenli alışveriş için işin uzmanına gelin” diyor.

Türkiye’nin tüketici tarafından en çok tercih edilen teknoloji perakendecisi MediaMarkt, yeni kampanyasında ‘uzmanlık’ odağında tüketicilerine sesleniyor. MediaMarkt’ın tüketicilerinin güvenli alışveriş keyfini temin ettiği çeşitli hizmetlerini öne çıkaran kampanyada, uzmanlık vurgusuyla tüketicinin harcadığı paranın karşılığını sadece satış öncesinde değil, sırası ve sonrasında da verdiği kaliteli hizmetle en yüksek müşteri memnuniyetine vurgu yapılıyor.

Elektroniği uzmanından alın!

Pandemi sonrası tüketici beklentilerini anlamak üzere yapılan “Pandemi Etkisiyle Değişen Tüketici Beklentileri” araştırmasından elde edilen müşteri içgörülerine dayalı olarak dizayn edilen MediaMarkt’ın yeni kampanyası tüketicilerine ürün deneyiminden, uzman desteğine, teknik destek hizmetlerinden, satış sonrası servislerine kadar bekledikleri tam kapsamlı hizmeti, üstelik arzu ettikleri kanaldan MediaMarkt’ta bulabileceğinin altını çiziyor.

Çok kanallı ve kanalların ucdan uca birbirine bağlandığı bir deneyim ile müşterilerine hizmet veren MediaMarkt, kampanyasında ister geniş metrekareli mağazalarından, ister tek tıkla mediamarkt.com.tr’den ürün ve hizmetlere ulaşabildiklerini vurgularken, internetten sipariş edip 29 dakikada mağazadan teslim alma, mağazadan veya internetten verilen siparişlerin eve teslimatı gibi çok çeşitli teslimat alternatiflerine sahip olduğunu da hatırlatıyor.

Reklam filmleri haberin devamında yer alıyor. İyi seyirler…

 

Künye

Reklamveren: MediaMarkt

Reklamveren Yetkilileri: Çağanur Atay Uçtu, Banu Yolcu, Tuğba Kurnaz, İhsan Aktürk, Hande Ekeroğlu, Murat İnan

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik

Yaratıcı Ekip: Orkun Süslü, Aslıhan Gülkaş, Hilal Erdem, Mert Avadya, Atilla Vardar, Tutku Kurmuş

Marka Ekibi: Ömer Üstündağ, Levent Tüker, Seçil Karbo, Selen Timuçin

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Ekibi: Özgün Özkalay, Yunuscan Hısımcıl, Zeynep Çoban

Prodüksiyon Ekibi: Efe Koçdağ

Prodüksiyon Şirketi: Take5 Films

Yönetmen: Özgür Baltaoğlu

Müzik: 3K1A

Cevap bırakın