MediaMarkt’tan yaza özel yüzde 30 indirim fırsatı!

0

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, yaza özel fırsatlarıyla tüketicilerin en çok ilgi gösterdiği kişisel bakım ve küçük ev aletlerinde %30’a varan indirimler sunuyor.

MediaMarkt, kaçırılmayacak indirim ve bol çeşit teknolojik ürün çeşitleriyle yine tüketicilerinin yanında olmaya devam ediyor. 25 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak yaz kampanyasıyla, seçili tüm küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde yüzde 30’e varan indirimli fiyatlar sunuyor.

Kampanya kapsamında ütüden mutfak robotuna, tıraş makinesinden tost makinesine kadar birçok ürün kaçırılmayacak fırsatlarla tüketicileri bekliyor.

Vade farksız 12 ay taksit fırsatı!

Yaz aylarında kişisel bakımına daha fazla özen göstermek isteyen tüketiciler MediaMarkt’ın birbirinden farklı özelliklere sahip kişisel bakım ürünlerine ayrıcalıklı fiyatlarla sahip olabiliyor. Hem mediamarkt.com.tr hem de MediaMarkt mağazalarında geçerli olacak kampanya ile her yaştan kadın ve erkek tüketiciler ihtiyaçları olan elektronik cihazlarla kişisel bakımını daha pratik hale getirecek.

TEB ile yapılan özel kampanya çerçevesinde 12 ay vade ile 15 bin TL’ye kadar tüm MediaMarkt mağazalarında 0 faizli kredi kullanma imkanı ziyaretçileri bekliyor. Benzersiz kampanyalar ve sürpriz fiyatlar için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın