MediaMarkt’tan peş peşe 2 yeni mağaza açılışı

0

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, aynı hafta içinde İstanbul’da 19., Balıkesir’deki ilk mağazasını açarak toplam mağaza sayısını 65’e çıkardı.

Büyümesinde hız kesmeyen Türkiye’nin lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle mağaza yatırımlarına aralıksız devam eden MediaMarkt, 4 Mayıs’ta İstanbul’daki 19., 5 Mayıs’ta ise Balıkesir’deki ilk mağazasını tüketicileriyle buluşturuyor. Aynı hafta peş peşe açtığı 2 mağaza ile toplam mağaza sayısını 65’e çıkartan şirket, yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

En son teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerle bir araya getiren mağazalarda, deneyim alanları ve deneyimli personeller sayesinde tüketiciler son teknoloji ürünleri yakından tanıma ve inceleme fırsatı buldu.

MediaMarkt sektördeki toplam satış alanı liderliğinde farkı açıyor

MediaMarkt 4 Mayıs’ta İstanbul Anatolium’da, 5 Mayıs’ta ise Balıkesir Edremit’te açtığı yeni mağazalarıyla Türkiye’deki elektronik perakendeciler arasında toplam satış alanı liderliğinde farkı açıyor. Özellikle alanında uzman satış danışmanlarıyla sadece satışta değil satış sonrasında da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor. Açılışa özel cep telefonunda, dizüstü bilgisayarlarda, aksesuarlarda, küçük ev aletlerinde ve televizyonlarda yüzde 50’ye varan indirim fırsatı sunan şirket, ziyaretçileri taksit avantajı ve ödeme kolaylıklarıyla da bir araya getirdi.

MediaMarkt olarak elektronik perakende sektörünün büyümesinde ve gelişmesinde önemli bir rol oynadıklarını belirten MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “2007 yılında girdiğimiz Türkiye pazarında 10 senedir hız kesmeden büyümeye devam ediyoruz. Bu kapsamda İstanbul’da ve Balıkesir’de açtığımız mağazalarla toplam mağaza sayımızı 65’e çıkararak Türkiye’nin en geniş metrekareye sahip teknoloji perakendecisi konumumuzu daha da geliştirdik. Tüketicilerimizi merkeze alan ve onların beklentilerini en iyi ve hesaplı şekilde karşılayan anlayışımızla elektronik perakende sektöründe fark yaratmayı sürdüreceğiz,” dedi.

Cevap bırakın