MediaMarkt’ta LG buzdolabı kampanyası

0

Eski buzdolabını getirenler LG InstaView Door-in-Door buzdolabına 1000 TL indirimle sahip oluyor. İşte detaylar…

MediaMarkt mağazalarında geçerli olan kampanya ile buzdolaplarını yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında eski buzdolabını getirenler LG InstaView Door-in-Door buzdolabına 1000 TL indirimle sahip olacak. Kampanya 30 Haziran tarihine kadar devam ediyor…

LG InstaView Door-in-Door buzdolabı ile tek tıkla tüm gıdalar görüntülenebiliyor

Buzdolabı, camının üzerine iki kez tıkladıklarında kullanıcıların buzdolabının kapısını açmaya gerek kalmadan içerisinde yer alanlara bakmalarını sağlıyor. Bunun yanı sıra, geniş Door-in-Door bölmesi hızlıca erişilmek istenen aperatif ve içeceklerin kolayca saklanabilmesine olanak tanırken, aynı zamanda soğuk hava kaybını yüzde 41’e varan oranlarda azaltıp, gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.

LG InstaView Door-in-Door buzdolabı, yiyecekleri daha uzun süre taze tutacağına olan güveni sağlayan yenilikçi teknolojilere sahip. Hygiene Fresh+, buzdolabının kötü kokuları gideren ve daha uzun tazelik sağlayan 5 aşamalı bir hava filtresi ile donatıldı. Sebze bölmesini sızdırmaz hale getirerek, nem seviyesini optimize eden Fresh Balance’a ek olarak, InstaView Door-in-Door buzdolabında da nemi optimum seviyede tutan yenilikçi kafes şeklindeki bölme kapağı olan Moist Balance Crisper bulunuyor.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun buzdolabı seçenekleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın