MediaMarkt’ta LG AIDD teknolojili buharlı çamaşır makinelerinde indirim!

0

LG AIDD teknolojili Buharlı Çamaşır makineleri kampanya dönemi boyunca MediaMarkt’larda 300 TL indirimle satışa sunuluyor…

Yapay zeka teknolojisi ile en zorlu ve birbirinden farklı giysilerden oluşan çamaşır gruplarını bile uygun programda hassasiyetle, derinlemesine temizleyen LG AIDD çamaşır makineleri ayrıca, buhar özelliğiyle alerji ve solunum problemlerine neden olan alerjenleri %99,9 oranında yok ediyor. LG AIDD teknolojili Buharlı Çamaşır makineleri kampanya dönemi boyunca MediaMarkt’larda 300 TL indirimle satışa sunuluyor.

Kimi çocuğun ilk giysisini bir ömür boyu saklamak ister, kimi ailesinden kalan bir parçayı, kimi ise en özel gününde giydiği kıyafeti… Her kıyafet sahibine eşsiz bir günü, mutlu zamanları hatırlatır. Her giysinin bir anısı olduğundan yola çıkan LG, 23 Aralık 2020 – 30 Ocak 2021 tarihleri arasında muhteşem bir kampanyaya imza atıyor. LG, “LG En Sevdiğinin Hikayesini Paylaş” kampanyası kapsamında, @lgturkiye hesabını takip ederek ilgili kampanya paylaşımının altına 3 arkadaşını etiketledikten sonra, en önem verdiği kıyafetin hikayesini bir video veya fotoğrafla kendi sayfasında #LGensevdiğim ve #LGAIDD etiketleri ile paylaşan katılımcılara, AIDD teknolojili LG Buharlı Çamaşır makinesi kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında ayrıca, 3 katılımcıya LG PK3 Bluetooth speaker, 20 katılımcıya ise 2’li Omo Sıvı Deterjan Paketi hediye ediliyor.

30 Ocak 2021’e Kadar 300 TL İndirim

LG AIDD teknolojili Buharlı Çamaşır makineleri 30 Ocak 2021 tarihine kadara LG Brandshop ve MediaMarkt’larda 300 TL indirimle satışa sunuluyor.

Cevap bırakın