MediaMarkt Uzaktan Kurulum Hizmeti nasıl çalışıyor?

0

MediaMarkt’ın müşterilerine sunduğu avantajlar, hem satış anında hem de satış sonrasında devam ediyor. Bahsettiğimiz satış sonrası hizmetler arasında yer alan ve kullanıcılar için her zaman memnuniyet yaratan “Uzaktan Kurum Hizmeti nasıl çalışıyor?” sorusunu sizler için bu videoda yanıtladık.

Uzaktan Kurum Hizmeti nasıl çalışıyor?

“MediaMarkt’ın Uzaktan Kurulum Hizmeti ve Alo Destek paketi nasıl çalışıyor?” bu videoda sizler için bu soruların yanıtını verdik. Ayrıca, bahsedilen hizmeti canlı olarak da deneyimledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Kullanıcılara nasıl bir hizmet sunuluyor?

MediaMarkt müşterileri için her an hizmet sunacak imkanlara sahip. Bu imkanlar arasında yer alan MediaMarkt Uzaktan Kurulum Paketi, kullanıcılara her konuda yardımcı oluyor. Yeni bir teknolojik ürün alan kullanıcı, MediaMarkt çağrı merkezini arıyor ve istediği cihaz hakkında yardım alabiliyor. Müşteriler cihazın ilk kurulumundan tutun da bu cihazın kurulumunun ardından gerekli tüm işlemler konusunda bilgileniyor. Bu hizmet kapsamında kullanıcılar daha fazla yardım isterse, müşteri temsilcisi kişinin cihazına bağlanma imkanı varsa cihaza bağlanıyor ve gerekli düzenlemeleri kendisi yapabiliyor. Tüm bunların ardından, cihazınız hakkında bir eğitim isterseniz o eğitim de ücretsiz olarak sizlere veriliyor.

Alo Destek paketi ile beraber kullanıcılar 1 yıl boyunca zaman farketmeksizin dilediklerleri herhangi bir cihaz hakkında yardım alabiliyor. Herhangi bir anda herhangi bir cihaz hakkında en küçük sorunuz bile en ince ayrıntısına kadar sizlere sunuluyor.

Tüm bunlardan bahsettiğimiz videomuzu izledikten sonra, YouTube yorumlar kısmına konu hakkında yorumlarınızı yazmayı unutmayın.

Cevap bırakın