MediaMarkt Uzaktan Eğitim Teknolojileri kampanyası devam ediyor!

0

Yeni eğitim öğretim senesinin de uzaktan eğitimin sunduğu teknolojik imkanlar ile başlayacağı kesinlik kazandı. 31 Ağustos itibarıyla başlayan yeni dönemde kırtasiye alışverişleri yerini yeni nesil teknolojik ürünlere bıraktı. Ve tam da bu noktada MediaMarkt indirimleri ile öğrencilerin ve velilerin en büyük destekçisi haline geldi.

Ağustos ayı boyunca sunduğu avantajlı fiyatlar ile eğitime katkı sağlayan MediaMarkt 24-27 Ağustos tarihleri arasında geçerli yeni MediaMarkt indirimleri ile uzaktan eğitimi çocuklar için sevimli, veliler için avantajlı kılıyor.

Uzaktan eğitim sürecinde önemli bir rol de pek tabi tabletlerin. Yüksek fiyat etiketi ile bir gösteriş objesi haline gelen üst segment tabletler şöyle dursun, Lenovo Tab M10 Snapdragon 429 mobil işlemcisi, 2 GB RAM kapasitesi, çift kamerası ve 10.1 inçlik ekranı ile bir öğrencinin eğitim sürecindeki tüm ihtiyaçlarına fazlasıyla karşılık veriyor. Hem de tüm bunları, 1299 TL’den 1199 TL’ye düşen fiyat etiketi ile aile bütçesine yük olmadan başarıyor.

MediaMarkt’tan bir diğer avantaj ise dizüstü bilgisayarda… 2.30 GHz’lik AMD Athlon 3050U işlemcisi, 4 GB RAM kapasitesi ve AMD Radeon grafik kartı ile günlük kullanımda da kullanıcısını memnun eden Lenovo 81W000BDTX IdeaPad 2299 TL yeni fiyat etiketi ile bu süreçten karlı çıkmanızı sağlayabilir.

Tablet ve dizüstü bilgisayar demişken akıllı telefonları unutmak olmaz. MediaMarkt indirimleri ile 8 çekirdek Mediatek MT6762R işlemcili Huawei Y5P (2020) 2599 TL yerine 2399 TL!

Uzaktan eğitim, dijitalleşme, akıllı teknolojiler… Evet hepsi hayatımıza esneklik, özgürlük ve yeni yetenekler katıyor. Ancak kağıt üzerinden öğrenmenin etkisi de keyfi de hala dünki gibi. Hal böyle olunca öğrenciler için bazı testlerin, ödevlerin ve notların çıktısını almak önemli, bazen de zaruri oluyor. MediaMarkt ise Canon G4411 mürekkep tanklı yazıcıları ile (1899 TL yerine 1769 TL) tam da bu boşluğu dolduruyor.

Tablet veya bilgisayar pek tabii elzem bir ihtiyaç. Ancak kesintisiz bir internet bağlantısı için kaliteli bir modem, akıcı bir kullanıcı deneyimi için rahat bir klavye, mouse şart. MediaMarkt’ta tüm bu ürünler için büyük bütçeleri gözden çıkarmanız gerekmez.

MediaMarkt’ın uzaktan eğitim için ihtiyaç duyulan teknolojik ürünleri için yaptığı tüm indirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın