MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenal Gökyıldırım Dijital CEO toplantısına katıldı

0

Teknoloji şirketi Lenovo ve Vizyon 100 iş birliğinde gerçekleştirilen “Dijital CEO” sanal toplantı serilerinin finali, Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu’nun moderatörlüğünde farklı sektörlerin liderlerini bir araya getirdi.

Lenovo’nun, Vizyon 100 üst düzey iletişim ve etkinlik platformu iş birliğinde gerçekleştirdiği “Dijital CEO” sanal toplantı serilerinin sonuncusu Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu’nun moderatörlüğünde 25 Haziran Perşembe günü düzenlendi. “Dijital CEO” sanal toplantı serilerinin sekizinci ve son toplantısı, farklı sektörlerin lider yöneticilerini buluşturdu.

8 sanal toplantıda 100 CEO katılımı

8. ve son Dijital CEO toplantısına katılan MediaMarkt Türkiye CEO’su Sn. Yenal Gökyıldırım’ın yanı sıra Index Group Yönetim Kurulu Başkanı ve 2017-2018 TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erol Bilecik, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. İdil Yiğitbaşı, İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Neşe Gök, Netlog Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şahap Çak, Korn Ferry Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şerif Kaynar, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Sabancı Holding Çimento Grup Başkanı Sn. Tamer Saka, Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Tekbulut, Memorial Sağlık Grubu CEO’su Sn. Uğur Genç yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgın sürecinin farklı sektörleri nasıl etkilediği ve iş süreçlerindeki değişim üzerine konuştular.

Katılımcılar normalleşme sürecini kendi sektörleri ile ilgili bilgiler vererek değerlendirdiler.

Lenovo Türkiye ve Vizyon 100 platformu iş birliğinde bugüne kadar 8 farklı oturum gerçekleştirildi. 100 CEO ‘nun katılımının sağlandığı “Dijital CEO” video panellerinde, katılımcılar koronavirüs ve normalleşme süreci ile ilgili olarak kendi sektörleri ile bilgi paylaşımlarında bulundular.

Vizyon 100 iş birliğinde gerçekleştirilen “Dijital CEO” sanal toplantı serisinin ikinci ayağı sonbaharda başlayacak.

Cevap bırakın