MediaMarkt televizyon kampanyaları başladı!

0

MediaMarkt televizyon kampanyaları başladı. Yeni televizyon almayı düşünen kişilerin kaçırmaması gereken bu indirim sayesinde, birbirinden farklı ve kaliteli televizyonlar çok daha uygun fiyata satışa sunuldu!

MediaMarkt televizyon kampanyaları başladı!

Çeşitli indirimlerle birlikte, birbirinden farklı ürünleri çok daha uygun fiyat ile birlikte tüketiciye sunan MediaMarkt, şimdi de büyük televizyon kampanyasını başlattı. “Eğlenceyi büyük ekranda sevenler MediaMarkt’ta!” sloganıyla ortaya çıkan yeni kampanyada, QLED ve LED televizyon modelleri yeni televizyon almak isteyenleri uygun fiyatlarla kucaklıyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, ürünlerin tüm özelliklerini ve fiyatlarını aktardığımız videoyu sizlerle paylaşalım. İyi seyirler…

Kampanyada öne çıkan televizyonların arasında 4K QLED TV, 4K LED TV, Full HD LED TV ve 400 Watt’lık soundbar bulunuyor. Kampanyaya giren ürünlerin akıllı TV olduğunu ve bu sayede televizyon başında geçireceğiniz dakikaların keyfini doyasıya çıkarabileceğinizi belirtelim.

Eğlenceyi büyük ekranda seven kişiler için MediaMarkt’ın başlattığı kampanya 13 Ağustos 2020 tarihine kadar devam edecek. Kampanyayı kaçırmak istemeyen ve ürünleri merak eden kişiler MediaMarkt’ın internet sitesi ve mağazalarından ürünlere ulaşabilir.

Cevap bırakın