MediaMarkt Şahane Cuma indirimlerinde rekor kırdı!

0

Avrupa‘nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicilerine sunduğu “Şahane Cuma” indirimleri sonrasında tüm kanallarında trafik ve satış rekoru kırdı. En çok tercih edilen ürünler, akıllı telefonlar ve oyun konsolları oldu. Pek çok üründe oldukça yüksek indirim oranları belirleyen MediaMarkt; hem Türkiye genelindeki tüm mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr ile tüketicilerin ilgi odağı haline geldi.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, tüketicilerin ihtiyaç ve istekleri gözetilerek düzenlenen kampanya fiyatlarının beklenenin de üzerinde ilgi gördüğünü ifade etti.

Perşembe gecesi MediaMarkt internet sitesi ve Levent merkez mağazamızda başlattığımız kampanya ile devam eden süreçte, geçen senenin aynı dönemine göre iki kattan daha fazla satış gerçekleştirdik. Kampanya tarihinin rekoruna ulaştık” diye konuşan Gökyıldırım, tüm tüketicilere teşekkür etti. En çok ilgi çeken ürünlerin, akıllı telefonlar ve oyun konsolları olduğuna vurgu yapan Gökyıldırım, tüm kategorilerde önemli satışlar yaptıklarını söyledi. Gökyıldırım, “Avantajlı fiyatlar ve indirimler hafta sonu da devam edecek. Tüketicilerimiz, hem mağazalarımızdan hem de internet sitemizden istedikleri ürünleri uygun fiyatlarla alabilecekler” diye konuştu.

Fırsatlar devam ediyor

Tüm kategorilerde yüzde 70’lere varan indirimlerin uygulandığı “Şahane Cuma” fırsatı hafta sonu da devam edecek. Aynı zamanda, mediamarkt.com.tr ve 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezi’nde geçerli olacak indirimlerin yanı sıra; MediaMarkt’ın sosyal medya hesaplarından da şahane indirim ve hediye fırsatları tüketicilere sunulacak.

Cevap bırakın