MediaMarkt Şahane Cuma indirimleri başladı!

0

MediaMarkt, her yıl olduğu gibi bu yıl da özel indirimlerin gerçekleştiği Şahane Cuma etkinliğini başlattı. Burcu Esmersoy sürprizi ile başlayan etkinlik için bi z de Metropol İstanbul AVM’deki MediaMarkt mağazasının yolunu tuttuk. Mikrofonlarımızı MediaMarkt Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hulusi Acar’a uzattık.

Açılışa özel indirimleri yakından incelediğimiz ve özel röportajlar gerçekleştirdiğimiz video sizlerle.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu eğlenceli video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

MediaMarkt Şahane Cuma başladı

Etkinliğini bu yıl bir gün önceden başlatan MediaMarkt, Metropol İstanbul AVM’deki mağazasının kapılarını Burcu Esmersoy ile birlikte açtı. Bu açılış ile birlikte MediaMarkt’ın tüm türkiyedeki mağazalarında indirim başlamış oldu.

MediaMarkt Şahane Cuma kapsamında akıllı telefondan akıllı ev aletlerine, bilgisayarlardan elektrikli süpürgelere kadar birçok farklı kategoride indirimler bulmanız mümkün.

Konuyla ilgili açıklama yapan MediaMarkt Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hulusi Acar, belli ürünlerde indirimlerin salı gününden itibaren başladığına dikkat çekti. İndirimlerin yüzde 70’i bulduğunu söyleyen Acar, 1 Aralık gecesine kadar indirimlerin tüm Türkiye’deki 78 MediaMarkt mağazasında devam edeceğinin de altını çizdi.

MediaMarkt Türkiye, geçtiğimiz yıl ise Levent Merkez Mağazası’nda Didem Soydan ve Umut Eker’le Şahane Cuma’yı erken başlatmış, ikili mağazanın açılışını bekleyen yüzlerce teknolojiseverle birlikte patlamış mısır yiyip sahlep keyfi yapmıştı.

Cevap bırakın