MediaMarkt oyun severlerle Intel ESL Türkiye Şampiyonası Büyük Finali’nde GameZone Tırı’nda buluştu

0

e-Spor sektörüne verdiği destekle oyun ve oyuncuların bir numaralı adresi olan MediaMarkt, 4-5 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Intel ESL Türkiye Şampiyonası Büyük Finali için harika sürprizler hazırlayarak, GameZone Tırı ile heyecanı ve eğlenceyi en üst seviyeye taşıdı.

Hızla büyüyen ve her geçen gün ilginin arttığı e-spor sektörüne desteğini sürdüren MediaMarkt, tüm Türkiye’nin heyecanla beklediği Intel ESL Türkiye Şampiyonası Büyük Finali için harika sürprizlerle ve özel fırsatlarla oyun tutkunlarının karşısına çıktı. 4-5 Kasım tarihlerinde İstanbul Volkswagen Arena’da düzenlenen finale GameZone Tırı ile katılan MediaMarkt, oyun severlerin heyecanına ortak oldu.

Heyecan ve eğlence MediaMarkt ile en üst seviyeye çıkıyor

4 Kasım Cumartesi günü Dota 2 finalinin ardından PUBG Invitational turnuvasının yapıldığı etkinlikte, 5 Kasım Pazar günü CS:GO finalinin ardından FIFA18 turnuvası finalistlerinin rekabeti katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. Final karşılaşmalarını MediaMarkt GameZone Tırı’nda kurulacak dev LED ekranda canlı olarak izleme fırsatı bulan katılımcılar, etkinlik boyunca düzenlenen yarışma ve oyunlarla heyecanı, eğlenceyi en üst seviyede yaşadı. Yarışmaları eş zamanlı izleyen katılımcılar, kazanacakları sürpriz hediyelerle oyun heyecanını yerinde yaşama fırsatı buldu.

MediaMarkt’ın e-spor sektöründeki öncü rolü bir kere daha ön plana çıktı

Dota2 ve CS:GO oyunlarının Türkiye’deki en büyük şampiyonasına destek veren MediaMarkt, Intel’le gerçekleştirilen bu önemli iş ortaklığı sayesinde dünyada ve Türkiye’de hızla gelişen e-spor sektöründeki öncü rolünü bir kere daha ön plana çıkarıyor. En iyilerin şampiyonluk mücadelesinde oyuncuların yanında yer alan MediaMarkt, bu heyecana ortak olmak isteyen tüm oyun tutkunlar ile GameZone Tırı’nda buluşuyor.

Detaylı bilgi için mediamarkt.com.tr’yi tıklayın

Cevap bırakın