MediaMarkt’tan ÖTV artışı öncesi Bayram fırsatı

0

MediaMarkt ÖTV artışı öncesi bayram fırsatı ile tüketicileri bekliyor. Yeni kampanya ÖTV artışı öncesi akıllı telefon almak isteyenlere hitap ediyor.

Akıllı telefonlara yapılan ÖTV artışı yakın zamanda yürürlüğe girecek. İki katı artırılan ÖTV oranlarının ardından tüketicilerin tercihlerinde de bazı değişiklikler yaşanıyor. Kullanıcılar bütçesine uygun bir telefon bulmak için ince eleyip sık dokuyor. MediaMarkt da bunun için tüketicilere yeni bir öneri sundu.

MediaMarkt ÖTV artışı öncesinde Bayramı kutluyor

MediaMarkt, yasal kredi taksit sınırına göre tüketicilere akıllı telefon önerilerinde bulunuyor. Akıllı telefonlarda kullanılan yasal taksit sınırı ise 3.500 TL’nin üzerinde 6 ay olarak açıklanırken, 3500 TL’nin altındaki cihazlarda 12 ay olarak uygulanıyor.

MediaMarkt Koş Koş Günleri kapsamında 30 Mayıs’a kadar sürecek olan yeni kampanyasını açıkladı. Bu kapsamda iPhone, Samsung ve Huawei markalı akıllı telefonlar ÖTV artışından önce uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. Kampanya kapsamında Apple ya da Android ekosisteminden bir telefon tercih edebilirsiniz. İndirimin yer aldığı modeller arasında iPhone 7 32 GB, Samsung Galaxy A50 64 GB ve Huawei Mate 20 Lite 64 GB gibi modeller bulunuyor. Ayrıca Casper Via A3 modeli de kampanya kapsamında 1.899 TL’ye satın alınabiliyor.

Kampanya boyunca iPhone 7 32 GB modeli 3.299 TL’den alınırken, Galaxy A50 64 GB 2.699 TL’den alıcı buluyor. Huawei Mate 20 Lite 64 GB fiyatı ise 2.699 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Son olarak, Koş Koş Günleri kapsamında Apple iPhone 8 Plus da satın alınabiliyor. Retina HD ekranlı 5.5 inçlik telefonun 64 GB’lik versiyonu 5.799 TL’den alıcı buluyor.

MediaMarkt’ta Denizbank garantisiyle 12 aya varan faizsiz taksit seçeneği de sunuluyor.

Cevap bırakın