Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelMediaMarkt mağazası açıldı, indirimi duyan koştu

  MediaMarkt mağazası açıldı, indirimi duyan koştu

  MediaMarkt İstanbul’daki yeni mağazasını açtı. Biz de katıldığımız açılış etkinliğinde hem mağazadaki ürünlere yakından baktık hem de okurlarımızla buluştuk.

  Okurlarımızla birlikte MediaMarkt Hilltown AVM içinde bulunan ürünleri inceledik. Ayrıca mikrofonlarımızı MediaMarkt Türkiye CPO’su Faruk Kocabaş‘a uzattık ve MediaMarkt’ın gelecek hedeflerini sorduk.

  Ülkemizdeki yatırımlarını hızlı bir şekilde sürdüren MediaMarkt‘ın, İstanbul Hilltown AVM’de açılan yeni mağazasının açılışında biz de yer aldık. Bu heyecanlı açılışta olanları sizler için kayıt altına aldık.

  Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu keyifli vLog ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

  MediaMarkt Hilltown AVM mağazası açıldı

  Türkiye’deki yatırımlarına devam eden MediaMarkt, kısa süre önce İzmir’deki yeni mağazasını teknoloji severlerle buluşturmuştu. Aradan geçen zamanın ardından şirket, İstanbul’da da iki mağazası için açılış etkinliği düzenledi. 30 Ağustos günü hem Hilltown AVM’deki hem de Metropol İstanbul’daki MediaMarkt mağazaları tüketicilerle buluştu.

  MediaMarkt eylül ayı içinde Gebze ve Eskişehir’deki yeni mağazalarının açılışını gerçekleştirecek.

  2018 yılından bugüne kadar 11 ilde 23 yeni mağaza açan MediaMarkt, toplam 27 ildeki mağaza sayısını 76’ya, toplam m2’sini ise 180.000’in üzerine çıkartmış oldu.

  MediaMarkt açılışlarla birlikte tüketicileri indirim ve kampanyalarla da buluşturdu. Bu kapsamda cep telefonlarında yüzde 28’e, bilgisayarlarda yüzde 35’e, tabletlerde yüzde 57’ye, elektrikli ev aletlerinde yüzde 56’ye ve beyaz eşyalarda yüzde 33’e varan indirimler bulunuyor.

  Tüm mağazalarda geçerli olan eski iPad’ini getir yenisini götür kampanyası da devreye alındı. Kampanya yeni mağazalarda da geçerli.

  MediaMarkt mağazaları, ziyaretçilerini yenilikçi ürünleri deneyebildikleri inovasyon adaları ve VR deneyim stantlarıyla karşılıyor. Tüm mağazalarda elektronik etiketle her an güncellenebilen sistem bulunuyor. Ek olarak sonsuz raf sistemi sunan mağaza içi kiosk’lar sayesinde, tüketiciye o an stokta olmayan ürünlerin bile hızlıca gönderimi sağlanabiliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN