MediaMarkt mağazaları tekrar açılıyor! Alınacak önlemler neler?

0

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsten dolayı bir süredir etkili önlemler alınmıştı. Ülkemizde de sıkı önlemler alındı ve bu önlemler sayesinde Corona virüse yakalanan kişi sayısı en aza indirildi. Ülkemizde bu önlemlerin işe yaramasından sonra normalleşme adımları da devam ediyor ve bu süreçte MediaMarkt mağazaları ne zaman açılacak sorusu da cevap buldu.

MediaMarkt mağazaları ne zaman açılacak?

MediaMarkt mağazalarının ne zaman açılacağı sorusu cevap buldu. 1 Haziran’da açılacak mağazalar, MediaMarkt müşterilerinin sağlığı için farklı önlemler alacak. Bu videomuzda “MediaMarkt mağazalarında nasıl önlemler alınacak?” sizler için anlattık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Mağazalarda hangi önlemler alınacak?

MediaMarkt mağazalarındaki önlemler mağazaya girişinizden itibaren başlayacak. MediaMarkt mağazalarında bulunabilecek müşteri sayısı, MediaMarkt mağazasının büyüklüğünün yüzde 10’u kadar olabilecek. İçeriye daha fazla müşteri alınmayacak. İçeri giren müşteriler, mağazanın girişinde bulunan dezenfektanlardan kendilerini dezenfekte edebilecekler. Mağazanın girişinde bulunan önlemler mağazanın içerisinde de devam edecek. Müşteriler içeri girdikleri zaman, sosyal mesafe kurallarına dikkat edecekler. Herhangi bir demo ürünü denemek istediklerinde, ürün satış temsilcisi tarafından istenilen dezenfekte edilecek ve müşteriye öyle sunulacak. Ayrıca mağazadaki tüm ürünler belirli aralıklar ile dezenfekte edilecek. MediaMarkt çalışanları da bu kapsamda düşünülmüş. Çalışanlar için sürekli olarak vücut ısısı kontrolü yapılacak. Ayrıca çalışanların devamlı olarak dinlenmesi için molalar da sıklaştırılacak.

MediaMarkt mağazalarındaki tüm önlemlerden bahsettiğimiz videoyu izledikten sonra bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Cevap bırakın