MediaMarkt, League of Legends TBF2017 şampiyonluk heyecanına ortak oldu

0

Son teknoloji yüzlerce ürün çeşidi ile oyun severlerin vazgeçilmez adreslerinden biri olan MediaMarkt, 19 Ağustos’ta Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşen League of Legends 2017 Türkiye Büyük Finali heyecanını 12 binden fazla oyun tutkunuyla birlikte yaşadı.

League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017 Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonluk kupası sahibini buldu. Rakibini 3-0’lık skorla mağlup eden 1907 Fenerbahçe Espor, büyük finalin sonunda kupayı kucaklayan takım oldu. 12 binden fazla League of Legends ve espor tutkununun Ülker Sport ve Etkinlik Salonu’nda, bir milyondan fazla seyirciyi ekran başına kilitleyen büyük final coşkusuna MediaMarkt da ortak oldu.

e-Spor’a verdiği desteği hız kesmeden sürdüren Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 30 takipçisine bilet kazandırarak final heyecanını yerinde yaşama fırsatı sağladı. 11-12-13 Ağustos tarihlerinde MediaMarkt’ın Facebook , Instagram ve Twitter sayfalarından sorulan soruları doğru yanıtlayan oyunseverler, TBF2017’ye bir arkadaşıyla birlikte ücretsiz olarak gitme şansı yakaladı.

Muhteşem finalde Cosplay’lerin renklendirdiği stant ile katılımcılara eğlenceli anlar yaşatan MediaMarkt, sürpriz hediyelerle de ziyaretçilerin yüzünü güldürdü. Yüzlerce katılımcı tarafından yoğun ilgi gören stantta, ziyaretçiler Cosplay’lerle fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Genç, global, dijital ve her geçen gün çeşitlenerek ve katma değer katarak büyüyen e-spora olan desteğini hız kesmeden sürdürdüklerini belirten MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, MediaMarkt olarak, hem mağazalarımızda hem de e-spor alanında yapılan etkinliklerde, oyuna ve e-spor faaliyetlerine ilgisi olan müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Bu yıl, ülkemizde geniş bir kitleye hitap eden League of Legends’ın Türkiye Büyük Finali’nde, Türkiye’deki oyuncularla aramızdaki bağı güçlendirme yolunda önemli bir adım atarak, oyun tutkunu tüketicilerimize eşlik ediyoruz. MediaMarkt olarak binlerce kişi ile birlikte bu tarihi ve mükemmel etkinliğe destek vermekten de son derece mutluyuz” dedi.

Oyunseverlerin uğrak adresi MediaMarkt, mağazalarındaoyuncular için oluşturulan GameZone alanlarında son teknoloji oyuncu ürünlerini, en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor. MediaMarkt’taki oyuncu ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi için mediamarkt.com.tr/tr/category/_gamezone-643542.html adresini kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın