MediaMarkt İzmir ile mağaza yatırımlarına devam ediyor

0

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, yeni mağaza yatırımlarıyla kesintisiz büyüme hedefi doğrultusunda İzmir Ege Park’taki mağaza açılışını gerçekleştirdi.

MediaMarkt, Türkiye’nin açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle, 18 Mayıs’ta İzmir Ege Park’taki mağazasını hizmete açtı. Yoğun ilgiyle açılışı gerçekleştirilen mağazada tüketiciler, açılışa özel fırsatlarla buluştu.

İzmirli tüketiciler yeni nesil perakendecilik deneyimiyle tanışıyor

MediaMarkt, tüketicilere alışveriş yapma deneyimi yaşatmanın ötesine geçerek, onları tüm dijital gelişmelerden, yeni teknolojilerden, dünyadaki inovasyonlardan haberdar eden bir deneyim merkezi olma hedefi doğrultusunda mağaza açılışlarına İzmir ile devam ediyor.

İzmirli tüketicilerin yoğun ilgisiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza, 17 çalışanı ve 1100 metrekarelik satış alanıyla, ziyaretçilerini en yeni teknolojik ürünlerle bir araya getiriyor. Mağazada rakipsiz fiyatlarla sunulan ürünlerin yanı sıra tüketiciler aynı zamanda istedikleri ürüne online kiosk’lar sayesinde rahatlıkla erişebiliyor.

Açılışa özel kaçırılmayacak fırsatlar

Büyük bir ilgi ile karşılanan mağazada, Ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya, cep telefonlarından dizüstü bilgisayarlara birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor.

Bu fırsatların yanı sıra, MediaMarkt’ın anlaşmalı bankasından 2000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı da devam ediyor.

Cevap bırakın