Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürMediaMarkt, İstanbul Marketing Awards'tan 10 Ödülle Döndü

  MediaMarkt, İstanbul Marketing Awards’tan 10 Ödülle Döndü

  Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, İstanbul Marketing Awards’ta toplamda on ödül kazanarak sektördeki liderliğini ve pazarlama alanındaki başarısını bir kez daha taçlandırdı. 

  Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, iş dünyasındaki kurumların pazarlama süreçlerindeki faaliyetlerinin değerlendirildiği İstanbul Marketing Awards’ta 10 ödül birden kazandı.

  Ödüle layık görülen projeler ise şu şekilde:

  MediaMarkt, teknoloji ve müşteri hizmetleri alanındaki yenilikçi projesi‘‘Anne Ai’’ ile “Özel Gün”, “Chatbot Kullanımı”, “Online Müşteri Deneyimi”, “Yeni Dijital Satış Noktası Geliştirme” ve “Doğrudan Pazarlama Aktiviteleri” kategorilerinde 5 ödül kazandı.‘‘MediaMarkt’la Tam Zamanı’’ lansman kampanyası ile ‘‘Kurum Markası İletişimi’’ ve “Relansman” kategorilerinde 2 ödül kazandı. ‘‘Artı Hizmetler’’ reklam filmiyle ise  ‘‘Film ve Dijital Video Platformu’’ kategorisinde ödül kazandı.

  Ayrıca “MediaMarkt & Google Merchant Center ile “Fiyat Rekabetçiliği Raporu” Performans Pazarlaması” projesiyle “Performans Pazarlaması Kampanyası” kategorisinde ödül kazandı. MediaMarkt, “SA360 ile Otomatikleştirilmiş Kategori Bazlı Reklam Stratejisiyle” “E-Ticaret Odaklı İletişim” kategorisinde de ödüle layık görüldü.

  MediaMarkt’ın kazandığı ödüller, farklı kategorilerdeki çeşitliliği ve yaratıcılığı ile markanın başarısını gözler önüne seriyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN