MediaMarkt Gamezone Cup 2017’nin şampiyonu belli oldu

0

Gamezone alanlarıyla oyunseverleri en iyi gaming ürünlerle buluşturan MediaMarkt, Beylikdüzü mağazasında gerçekleştirdiği Gamezone Cup 2017 Finali’nde iki yüze yakın katılımcıya heyecanlı anlar yaşattı

e-Spor’a verdiği desteği hız kesmeden sürdüren Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 20 Mayıs’ta Beylikdüzü mağazasında gerçekleştirdiği Gamezone Cup 2017 Finali’nde oyun tutkunlarını bir araya getirdi. İki yüze yakın kişinin katıldığı etkinlikte oyunseverler League of Legends heyecanını doyasıya yaşarken, binin üzerinde izleyici de canlı yayında bu coşkuya ortak oldu.

Finalin birincisi Can Dostlar oldu

90BPM karşısında verdiği kıyasıya mücadelede galip gelen Can Dostlar ve League of Legends’ın efsane takımı Dark Passage oyuncuları, çıktıkları karma gösteri maçıyla e-Spor meraklılarının ilgi odağı oldu. Finalde birinci olan Can Dostlar takımı MediaMarkt’tan 5000 TL’lik hediye çekine sahip olurken, ikinci gelen 90BPM ise 2.500 TL’lik hediye çeki kazandı.

Oyun tutkunları Dark Passage üyeleriyle tanışma fırsatı buldu

Etkinlik sonunda Dark Passage oyuncuları ile yüz yüze tanışma ve imza alma şansı bulan misafirler aynı zamanda mağaza içinde oyunculara yönelik tasarlanan Gamezone alanını ve oyun karakterlerinin gerçek hayatta yer bulduğu Cosplay köşesini deneyimlediler. Ayrıca katılımcılar etkinlikte bulunan Asus ve Steel Series’in stantlarını ziyaret ederek gaming ürünlerini inceleme fırsatı da buldu.

Cevap bırakın