MediaMarkt, Eflasyonla Mücadele Programı’nı destekliyor

0

MediaMarkt, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nın destekliyor. İşte detaylar…

MediaMarkt, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nın desteklendiğini duyurdu.
Bu kapsamda haberin devamında yer alan açıklama metni kamuoyuyla paylaşıldı.

“MediaMarkt olarak, Türkiye’nin en çok tercih edilen çok kanallı elektronik perakendecisi olmak için sürekli daha iyiyi sunma çabamızın yanı sıra, toplumun ihtiyaç ve beklentilerine göre hizmet vermeye devam ediyoruz. Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”nı destekliyoruz. Tedarikçilerimizle bir araya gelerek tüketicimizin alım gücüne katkıda bulunacak şekilde, belirli ürünlerde indirim yapacağız. Üstelik bu ürünleri her hafta güncelleyerek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.

Perakende sektörünün en büyük var olma amacı, tüketici taleplerini doğru zamanda ve tercih edilen kanalda karşılayabilmektir. Bu sistemin sağlıklı işleyebilmesi için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz ve her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik anlayışı içinde tüketicimizin yanında olacağız.”

Saygılarımızla,

MediaMarkt Türkiye

Cevap bırakın