MediaMarkt’tan indirimi bol doğum günü

0

MediaMarkt İstanbul bölgesinde doğum gününü kutluyor. Yeni yaşına giren MediaMarkt, doğum gününü müşterilerini de unutmadı. 12-13 Ekim arasında kısıtlı bir süre boyunca 7 farklı ilde geçerli olacak kampanya ile beraber kullanıcılar çok farklı kategorilerde indirimler ile buluşacak.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

MediaMarkt doğum günü için özel indirimler

Türkiye Pazarına 2007 yılında giren ve Türkiye’nin en geniş alanına sahip elektronik perakendecisi konumunda bulunan MediaMarkt, kampanya kapsamında cep telefonlarından, beyaz eşyalardan elektrikli mutfak ürünlerine, televizyonlara ve aksesuarlara binlerce üründe indirim uygulayacak. MediaMarkt; büyük indirimler gerçekleştirdiği ürünlerinin yanı sıra 12 taksite varan ödeme seçenekleri de sunuyor.

Akıllı telefonlar kategorisinde Xiaomi‘den Oppo‘ya, Samsung‘dan tutunda birçok farklı marka indirimler ile buluşuyor. Örneğin 2.799 TL fiyat etiketi ile satılan ve kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan Samsung Galaxy A50 bu indirimler ile beraber 2.399 TL’den satılacak. Bir diğer dikkat çeken indirim ise Xiaomi’nin en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olan Mi Band 3. Normal fiyatı 219 TL olan ve sağlık gibi birçok konuda kullanıcıları bilgilendiren Mi Band 3, 139 lira gibi güzel bir fiyatla karşımıza çıktı.

İndimler teknolojinin her alanında devam ediyor. Özellikle evindeki eşyaları yenilemek isteyenler, evlerini daha teknolojik hale getirmek isteyen kullanıcılar da unutulmamış. Samsung’un 5KG çamaşır yıkayabilen çamaşır makinesi 2499 TL’den 1899 TL’ye düşerken, LG’nin çamaşır makinesi 3.399 TL’den 2.599 TL’ye düşüyor. Evini Dyson süpürge ile temizlemek isteyenler de yüzde 19’luk indirimden faydalanıp 4.129 TL ödemek yerine 3.399 TL ödeyebilir.

Eğer siz de bu indirimlerden faydalanmak istiyorsanız İstanbul, İzmit, Sakarya, Gezbe ve Çorlu‘daki herhangi bir MediaMarkt mağazasına gidip bu indirimlere göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın