MediaMarkt dijital fiyat etiketiyle devrim yaratıyor

0

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, dijital fiyat etiket sistemiyle her an güncellenen fiyatlarıyla rakipsiz fiyat politikasında çıtayı en üst seviyeye çıkarıyor

Yeni nesil elektronik perakendeciliğin öncüsü MediaMarkt, dijitalleşmeyle birlikte yeniden şekillenen perakendecilik sektörüne dijital etiket sistemiyle öncülük ediyor. Tüm sektörü anlık olarak takip eden MediaMarkt, dijital etiket sistemiyle her an raflarındaki fiyatlarını güncelleyerek rakipsiz fiyatlar sunuyor.

Elektronik fiyat etiketi sisteminin çoklu kanal stratejisinin önemli bir parçası olduğuna değinen MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “Dijitalleşme stratejimiz doğrultusunda müşterilerimize sunduğumuz rakipsiz fiyatlarımızı anlık değişikliklerle mağazalarımıza taşıyoruz. Ayrıca bu teknolojiyle hem fiziksel mağazalarımızda hem de online satış noktalarımızdaki fiyatların her zaman eşleşmesine olanak tanıyoruz. Anlık olarak rakipsiz fiyatları tespit ederek en güncel ve uygun fiyatları sunan sistem sayesinde tüketicilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz” dedi.

MediaMarkt ile kazanan alışverişin uzmanları oluyor

Son teknolojiyi yakından takip eden tüketicilerin rakipsiz fiyatlarla alışveriş yapma tutkusuna yanıt veren dijital etiket sistemi, geçtiğimiz yıl 4 milyon avroluk yatırımla Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarına yerleştirildi.

Dijital etiket sistemi ile tüketicilerini rakipsiz fiyatlarla buluşturan MediaMarkt, 13-15 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanyasıyla, beyaz eşyadan televizyona, akıllı telefondan dizüstü bilgisayarlara kadar birçok ürünü yüzde 25’e varan indirimlerle sunuyor

Cevap bırakın