Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiMediamarkt.com.tr’den doğumgününe özel 1 Milyon TL’lik indirim

  Mediamarkt.com.tr’den doğumgününe özel 1 Milyon TL’lik indirim

  1447754949_MM.com.tr_KampanyaDünya markalarını, bol çeşit ve düşük fiyat ile sunan Media Markt’ın online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr, doğumgününü indirimlerle kutluyor. Sitenin doğum gününe özel yüzlerce üründe uyguladığı toplamda 1 Milyon TL’lik indirim kampanyası 22 Kasım’a kadar devam edecek. Yılın en büyük kampanyası kapsamında ücretsiz kargo fırsatı da tüketicileri bekliyor…

  Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt’ın, yılda 100 milyona yakın ziyaretçi alan online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr, doğum günü kapsamında yeni bir kampanya başlatıyor. Kampanyaya özel televizyondan cep telefonlarına, notebook’tan küçük ev aletlerine, hard disklerden fotoğraf makinelerine kadar pek çok kategori ve markada toplamda 1 milyon TL’lik indirim fırsatı sunuluyor.

  Media+Markt+Logo22 Kasım’a kadar sürecek kampanya ile 699 TL’ye LED TV’ler, 649 TL’ye Akıllı Telefonlar 119 TL’ye 500 GB Harici Hard Diskler, 599 TL’ye 7 kg Çamaşır Makineleri, 79 TL’ye 2100W enerji gücüne sahip ütüler ve 1,299 TL’ye SLR fotoğraf makineleri Media Markt’ın online alışveriş sitesinde yerini alıyor. Stoklarla sınırlı kampanyada 749 TL’den başlayan Notebook’lar ise mediamarkt.com.tr’de teknoloji meraklılarını bekliyor. Kampanya ile ayrıca ücretsiz kargo fırsatı da sunuluyor.

  Doğum günü indirimlerine ek olarak, online alışveriş sitesindeki pek çok farklı ürün grubunda da düşük fiyat kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında evindeki tüm elektronik ihtiyaçlarını tamamlamak isteyenler, mediamarkt.com.tr’nin doğum gününe özel 1 Milyon TL’lik indirim fırsatlarından yararlanabilirler.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN