MediaMarkt CLUB Üyelerine Ne Avantajlar Sağlıyor?

0

MediaMarkt CLUB Kart sahibiyseniz MediaMarkt’ın size sunduğu fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımızda MediaMarkt CLUB’a nasıl üye olabileceğinizi ve üye olduktan sonra üyeye özel olarak sunulan kampanyalar, indirim kuponu, hoş geldin kuponu, faturasız yaşam, uzatılmış ürün iade süresi ve benzeri fırsatlardan nasıl yararlanabileceğinizi anlatacağım.

MediaMarkt CLUB Üyelik Başvurusu

MediaMarkt CLUB üyesi olmak için ister mağazalardan edindiğiniz formu doldurabilir veya mediamarkt.com.tr web sitesi veya MediaMarkt mobil uygulamasından işlem yapabilirsiniz. Böylece hızlı bir biçimde üye olarak hemen ayrıcalık ve avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Özel Avantajlar

Sadece yeni üye ve doğum günü olanlara 50 TL’lik bir hoş geldin kuponu veriliyor. Üyeler alışveriş yaptıkça hem hediye hem de indirim kazanma şansı elde ediyorlar.

İndirim Kuponu Nasıl Kazanabilirim?

Eğer bir MediaMarkt CLUB üyelik kartı sahibiyseniz yapacağınız her 3, 6, 9 ve 12. alışverişinizde sürpriz hediyeler kazanabildiğiniz gibi indirim kuponu almaya da hak kazanıyorsunuz. Toplam alışveriş tutarı arttıkça indirim kuponundaki indirim tutarı da artıyor. Sadece dikkat edilmesi gereken 2 ayrı konu var. Birincisi kazanılan kuponları ilk 3 ay içerisinde kullanmanız gerekiyor. İkincisi ise MediaMarkt mobil uygulaması üzerinden ya da çağrı merkezini arayarak kuponunuzu aktif hale getirmeniz.

Kişiye Özel Kampanyaların İçeriği Nedir?

MediaMarkt CLUB’ın kişiye kendini özel hissettiren fırsatlarından bir tanesi de doğum gününüzde 50 TL indirim sağlayan fırsat. 50 TL’yi sorunsuz olarak kullanabilmenizin tek şartı var o da 500 TL ve üzerinde bir alışverişte kullanılabilmesi.

Üyelere Özel 28 günlük Uzatılmış İade Süresi

Üyelere sağlanan en önemli avantajlardan biri de 28 güne uzatılmış iade süresi. Üstelik satın aldığınız bir ürünü hiçbir bahane göstermeye gerek kalmadan, koşulsuz şartsız iade edebiliyorsunuz.

Kartınız Yanınızda Değilse Bile Kullanabiliyorsunuz

Yapacağınız alışverişlerde kartınızın yanınızda olması bile şart değil. Sadece yapmanız gereken MediaMarkt mobil uygulamasını ilk fırsatta telefonunuza tanımlayarak işlemi gerçekleştirmek.

Satın Aldıkça Hediye Kazan

Kartınız ile sürekli alışveriş yapan bir müşteriyseniz alışveriş tutarınıza göre belirlenen hediyenizi mağazalardan teslim alabiliyorsunuz.

Artık Faturalarınızı Saklamak Zorunda Değilsiniz

MediaMarkt CLUB üyelerinin sahip olduğu diğer bir avantaj ise yaptıkları alışverişin faturasını saklamak zorunda olmayışları. Üye, istediği anda geçmişte satın aldığı tüm ürünlerin faturaların ulaşabiliyor. Böylece iade ve değişim esnasında “Faturayı nereye koymuştum” sorusu da tarihe karışıyor.

 

Cevap bırakın