MediaMarkt CLUB kart nedir? Ne işe yarar?

0

MediaMarkt CLUB müşterilerine özel MediaMarkt CLUB kart hizmeti sonunda sizlerle. Hoş Geldin İndirim Kuponu ile beraber lansmanı gerçekleştirilen CLUB kart, çok özel fırsatları beraberinde getiriyor.

MediaMarkt CLUB kart nedir? Ne işe yarar?

MediaMarkt tarafında yeni kart üyelerine verilen hizmetler gerçekten de ilgi çekici. Üyeliğiniz tamamladıktan bir gün sonra, 50 TL hediye çeki anında hesabınıza tanımlanıyor. Üstelik size sağlanan avantajlar sadece hediye çeki ile sınırlı değil. Biz de bu özellikleri daha iyi görmeniz için bu özel üyelik sisteminin avantajlarını video ile özetledik. İyi seyirler!

CLUB kart ile beraber yaptığınız alışveriş sayına göre hediyeler ve indirim kuponları da kazanabiliyorsunuz. Böylece her üç alışverişinizden sonra CLUB hesabınıza hediyeleriniz tanımlanır.

Bir diğer güzel özellik ise doğum günleri… CLUB kart üyesiyseniz artık doğum günlerinizde 50 TL indirim çeki sizlere MediaMarkt tarafından hediye ediliyor.

Bu yeni ve özel hizmet sizleri ayrıca fatura kirliliğinden de koruyor. Artık yaptığınız tüm alışverişleri CLUB hesabınız üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca CLUB üyesi olarak; tüm müşterilerimize satın alımı takip eden 14 gün olarak sunulan alışveriş sonrası iade taahhüdünü, aynı şartlar geçerli olmak kaydıyla 28 güne çıkarabilirsiniz.

Cevap bırakın