MediaMarkt CLUB Günleri Başladı!

MediaMarkt CLUB Günleri birçok üründe yüzde 5 ila yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor

0

Tüketicilerin en iyi alışveriş deneyimi yaşamaları ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyata alabilmelerini sağlamak için geçtiğimiz Şubat ayında MediaMarkt CLUB ayrıcalığını başlatan MediaMarkt, 15 – 17 Mart tarihleri arasında tüketicilere yüzde 5 ila yüzde 15 arasında değişen ekstra indirimler sağlıyor. MediaMarkt CLUB Günleri kapsamında MediaMarkt CLUB üyeleri, tüm beyaz eşyalarda ve televizyonlarda sepette ekstra %10, tüm elektrikli süpürgelerde ve küçük ev aletlerinde sepette ekstra %15 indirim ve tüm bilgisayarlar ve cep telefonlarında sepette ekstra %5 indirim ayrıcalığıyla alışveriş yapabiliyorlar.

MediaMarkt CLUB Günleri en büyük avantajı ise sadece birkaç belirli üründe değil, bilgisayardan elektrikli ev aletlerine kadar birçok üründe yüzde 5 ila yüzde 15 indirim kazandırması. İndirim, yüksek indirim oranlarının uygulandığı broşürlerde yer alan ve CLUB fırsatları gibi bazı ürünlerde geçerli değil, zaten bunu alışveriş sepetinizden rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Yüzde 5 ila yüzde 15 arasında büyük indirim fırsatı

MediaMarkt CLUB Günleri kapsamında örneğin 1.199 TL’ye satılan ARNICA Tesla Premium ET14320 Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeyi  179,85 TL indirimle 1.019,15 TL’ye yüzde 15 indirimli olarak satın alabiliyorsunuz. Elektronik ürünlerinde tüketiciler yüzde 10’luk indirimden faydalanabiliyorlar. Örneğin 4.199 TL fiyat etiketine sahip olan SAMSUNG’un 50NU7090 50″ 126 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV’sini 419,90 TL indirimle, yüzde 10 indirimli olarak satın alabiliyorsunuz. Ya da Apple’ın yeni iPhone modellerinden birini satın almak istiyorsanız MediaMarkt CLUB Günlerini kaçırmayın, örneğin 6.899 TL’ye satılan iPhone XR’nin 64GB’lik modelini 344,95 TL indirimle 6.554,05 TL’ye satın almanız mümkün.

CLUB

Kısacası MediaMarkt CLUB Günleri kapsamında indirimli alışveriş yapma fırsatını kaçırmayın. Bu fırsatlardan yararlanabilmek için MediaMarkt CLUB üyesi olmanız gerekiyor. Henüz üye olmadıysanız, üye olmak için yapmanız gereken tek şey kısa bir form doldurmak. Üyelik işlemini MediaMarkt’ın Web sitesinden ya da mağazalardan yapabiliyorsunuz. Üye olduktan sonra MediaMarkt CLUB Günleri dışında birçok farklı avantajdan yararlanabiliyorsunuz.

CLUB kart ile yaptığınız alışveriş sayına göre çeşitli hediyeler ve indirim kuponları kazanabiliyor, doğum gününüzde size özel indirim çeki hakkı elde ediyor ve yaptığınız tüm alışverişleri CLUB hesabınız üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. Bir diğer önemli avantaj ise normalde 14 gün olan iade hakkınız aynı şartlar geçerli olmak kaydıyla 28 güne çıkıyor.

Cevap bırakın